Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbina pada


STASIU227

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was pytanie, od jakiegoś czasu mam takie uczucie jak by mi sie turbina niezałaczała. Nie raz jest tak że turbina sie włacza czuć jak przyspiesza a nie raz jest tak jak by jej wogule nie bylo mam vag-a ino nie wiem jak to sprawdzić Audi A4 B5 1.9tdi silnik 1Z 90km. Chyba że to coś idnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zacząć powinieneś od Vaga jest na forum opisane trzeba poszukać ale zacznij od sprawdzania połączeń rur dolotu czyli od turbo przez IC i wejście do kolektora (zobacz czy nie kopci ci na czarno ) powymieniaj wężyki podciśnieniowe (te cieniutkie-zachowai ich długość i średnię) a następnie jeśli nic to nie da to warto by było sprwadzić N75 (jest to przed silnikiem takie 3 cieńkie przewody tam wchodzą-te które wcześniej poleciłem ci wymienić.

Turbo jak by padło to widział byś za sobą niebieską chmurę i daleko byś nie ujechał ... jeszcze może być sztanga przy turbinie którą steruje właśnie N75 ale to wszystko to gdybanie i bez Vaga raczej trudna i kosztowna będzie naprawa więc na jakiś zlocik sobie jedź i koledzy pomoga :)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego zacząć powinieneś od Vaga jest na forum opisane trzeba poszukać ale zacznij od sprawdzania połączeń rur dolotu czyli od turbo przez IC i wejście do kolektora (zobacz czy nie kopci ci na czarno ) powymieniaj wężyki podciśnieniowe (te cieniutkie-zachowai ich długość i średnię) a następnie jeśli nic to nie da to warto by było sprwadzić N75 (jest to przed silnikiem takie 3 cieńkie przewody tam wchodzą-te które wcześniej poleciłem ci wymienić.

Turbo jak by padło to widział byś za sobą niebieską chmurę i daleko byś nie ujechał ... jeszcze może być sztanga przy turbinie którą steruje właśnie N75 ale to wszystko to gdybanie i bez Vaga raczej trudna i kosztowna będzie naprawa więc na jakiś zlocik sobie jedź i koledzy pomoga :)

pozdr

kolego kopci mi na niebiesko ale tylko rano jak go odpale a puzniej to już ani dymka nie puści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz vag-a top zrób ligi i zamnieść na forum. Później baw się w przewody podciśnienia. franek84 nie zaczynajmy roboty od d*py strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz vag-a top zrób ligi i zamnieść na forum. Później baw się w przewody podciśnienia. franek84 nie zaczynajmy roboty od d*py strony.

mam vag-a ino nie wiem w której grupie zrobić logi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc - http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?3020

Albo temacik - http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?12031-TDI-Diagnostyka-(aktualizacja-30-VII-2008)

W temacie nr 2 szukaj poradnika o turbince, obszernie napisany. Powoli, spokojnie i sobie poradzisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak masz vag-a top zrób ligi i zamnieść na forum. Później baw się w przewody podciśnienia. franek84 nie zaczynajmy roboty od d*py strony. "

wlasnie chodzi o to chodzi, że kolega nie może Vagiem sobie pomóc (bylo opisane) więc radziłem jak szukac przyczyny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jak masz vag-a top zrób ligi i zamnieść na forum. Później baw się w przewody podciśnienia. franek84 nie zaczynajmy roboty od d*py strony. "

wlasnie chodzi o to chodzi, że kolega nie może Vagiem sobie pomóc (bylo opisane) więc radziłem jak szukac przyczyny..

Kolega STASIU227, musi sobie pomoc VAG-iem...

Nie ma innej opcji. To nie "maluch" czy Polonez... zeby zgadywac co to moze byc.

Jesli sam nie potrafi, musi szukac mechanika z VAG-iem, lub kogos z forum kto mu pomoze.

Trzeba co najmniej sprawdzic bledy...

Kolega STASIU227 ma VAG, do dyspozycji. Wiec jak poczyta troszke na forum to bez problemu to ogarnie.

Logi nalezy dodawac do dzialu Diagnostyka VAG.

Pozdrawiam

ps. Kolego STASIU227, jak cos nie bedziesz wiedzial to pytaj na forum. Napewno kazdy chetnie Ci pomoze.

Ale bez logow nie ma szans. Chyba ze napiszesz do tej Pani... http://e-wrozka.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...