Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbina dziwnie sie włącza i nie zawsze działa


Szati 1991

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

całą zime turbina chodziła bez zarzutu a teraz jest d*pa... jak przekrocze 2 tys obrotów to włącza sie tak że aż mi autem szarpnie, nastepnie mam 4 lub 5 bieg dodaje delikatnie gazu i nagle odcina mi turbo całkiem. Turbina była czyszczona, wymienione przewody, kat wywalony, dzisiaj odłączyłem czujnik przepływomierza żeby sprawdzić czy to czasem nie to i turbo całkiem nie chodziło po odłączeniu, nie wiem co to może znaczyć? Pomóżcie jak możecie bo brak pomysłów już u mnie;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu jest problem, 2 razy bylem na diagnostyce i zero blędów...

Witaj

Widze ze jestes juz blisko 2 lata na forum i profil masz nie do konca uzupelniony.

Chodzi mi o miejscowosc skad pochodzisz. A dlaczego?

Gdybys to podal to napewno ktorys z kolegow z VAG-iem (bo chyba go nie masz) moglby sie z Toba skontaktowac i pomoc w sprawie logow.

Z tego co piszesz wnoskuje ze jezdzisz gdzies do warsztatu i oni podlaczaja kompa i sprawdzaja Ci bledy.

Jedyne co moga w warsztacie zrobic to wlasnie to. Logow zaden warsztat Ci nie zrobi.

A bez tego, tak jak napisali koledzy powyzej, niestety nie da sie nic wywrozyc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie moge znaleźć na forum kto z okolic Rzeszowa lub Ropczyc ma Vaga? ja caly czas myślalem że blędy wyjdą bo zwyklym podlączeniu komputera;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag, weżyki ,n75 ,gruszka koło turbiny ,rurka smarowania turbiny(sprawdz czy nie wywala oleju )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie moge znaleźć na forum kto z okolic Rzeszowa lub Ropczyc ma Vaga? ja caly czas myślalem że blędy wyjdą bo zwyklym podlączeniu komputera;/

No i widzisz jak to teraz fajnie wyglada. Wiadomo gdzie mozna Cie poslac po pomoc.

Zobacz sobie na te dwa linki. Tam sa ludzie wlasnie z Rzeszowa lub okolic.

Dosc aktywny jest kolega wrclaguna. I mieszka w Rzeszowie. Napisz do niego prosbe na PW, napewno cos pomoze.

Pozdrawiam :smiley:

http://a4-klub.pl/vb/forumdisplay.php?88-Podkarpackie

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?125567-(RZESZ%D3W-PODKARPACKIE)-Widziany-widziana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...