Jump to content
IGNORED

Niepokojąca sprawa - otwarte drzwi czy to próba włamania?


RALF76

Recommended Posts

Witam

Chciałem prosić o poradę gdyż dzisiaj zaniepokoiła mnie pewna kwestia. Mianowicie wczoraj zamknąłem samochód i poszedłem do domu.

Rano przychodze a tu widzę przy drzwiach ta dioda nie miga więc sie ździwiłem i pociągnąłem za klamkę i drzwi się otworzyły. W tym momencie włączył się alarm. Przez chwile pomyślałem że pożegnałem się z RNS-e ale jest ;) . Co o tym sądzicie czy wczoraj alarm "zgłupiał" i nie zamknął drzwi?

Różne myśli mi przychodzą łącznie z tą najgorszą. Dodam tyle że po ponownym zamknięciu wszystko jest ok dioda miga i auto zamknięte.

Prośba o opinie...

Link to comment
Share on other sites

Dziwne :eusathink: są jakieś błedy w KOMFORCIE 46 ?

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie sprawdzałem bo to dzisiaj rano się wydarzyło...

Link to comment
Share on other sites

Kolego, zrób tak jak napisał WRC. Najprawdopodobniej wywali Ci błędy w MK. Poza tym sprawdź kabelki w gumowych peszlach pomiędzy karoserią a drzwiami które Ci sie nie zamknęły. Mogą być kable uszkodzone i dlatego Ci drzwi niezamknęło. Generalnie lampka w drzwiach to bradzo ciekawa i przydatna rzecz. Ja jak narazie rozgryzłem 3 sytucje: po zamknięciu lampka miga - wszystko ok, lampka nie świeci - drzwi niedomknięte, świeci się stale - drzwi wogóle nie zamknięte (miałem tak jak urwał mi sie jeden z kabelków w gumowym peszelku - troje drzwi się normalnie zamknęło, a jedne pozostały zupełnie otwarte). Dlatego obserwacja lampki po zamknięciu samochodu może dać wiele przydatnych informacji.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...