Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile paliwa za granice?


tomassa

Rekomendowane odpowiedzi

jak jak jezdzilem do wloch do prato busem po towar to jak policja nas zatrzymywala i celnicy to nic sie nei czepiali a mialem dwa karnistry po 20 l.. bo w austri i w itali cholernie drogie paliwo ;/

jakie cholernie drogie paliwo? W austrii są tansze paliwa niz w italy, lepiej kupowac we Wiedniu niż dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem ... ja mialem duzy bak .. wystarczylo ze w lodzi zatankowalem do pelna tankowalem w pl na granicy . pozniej na słoweni do pelna i w akranistry dojerzdzalem do wloch i starczylo znowu do sloweni i tak caly czas .. jak kolego duzo sie jezdzi to trzeba oszczedzac a liczy sie kazde 15 euro centow... a jak duzo kilosow sie robi w ciagu miesiaca to potrafi sie uzbierac spora sumka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do DE możesz wwieźć tylko i wyłącznie to co wejdzie w bak + 10 litrów w kanistrze. Jak jeszcze za epoki granic (w latach 90-ch) jechałem z kanistrem 20l to pogranicznik złapał go i bujną - wiem że było ponad 10l ale całe szczęście nie było na full.

W obecnych czasach nie ma sensu kompletnego bawić się z kanistrami. jak byś leciał na Frankfurt nad Odrą (droga nr 2) to 100m przed granicą masz stację Orlenu - ceny normalne nie ma co wcześniej tankować, w zaszłym roku (w sierpniu) było w Kostrzynie (droga 22) na Statoilu było tylko drożej (co śmieszne potem w DE udało mi się w tej samej cenie lub taniej zatankować), tanio (nawet bardzo tanio) było w tym roku na przejściu na przejściu w Lubieszynie (droga nr 10), drogo też było na odcinku Kołbaskowo - Szczecin.

Jak masz znajomków w DE popytaj kiedy na stacjach robią promocje (często w poniedziałki) - cena leci o kilka centów w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chciałeś napisać ceny normalnie przedgraniczne :decayed: Jechałem 2 tyg temu: Oreln 5,79, w Słubicach jakaś prywatna 5,65, po powrocie do KRK 5,42

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...