Jump to content
IGNORED

Dziwny problem z gazem

vienia

Recommended Posts

Witam,

Mój problem przedstawia się następująco, dnia dzisiejszego została zamontowana w moim audi instalacja gazowa, wracając usłyszałem dziwne cykanie z tyłu samochodu i okazało się że występuje ono podczas przejścia z lpg na pb i odwrotnie, a mianowicie kiedy puszczam pedał gazu i obroty zaczynają spadać przełącza się na benzynę a gdy dodaje znowu gazu przełącza się na lpg, potrafi nawet tak zrobić podczas zmiany biegu... jest to moja pierwsza instalacja lpg i według mnie nie powinno tak być... nie wiem co z tym zrobić... (prawdopodobnie muszę jutro jechać do gazownika) z góry dzięki za wszystkie porady. Pozdrawiam

Masz cos namieszane z ustawieniami prawdopodobnie instalator cos spie...... i ratuje sie przejściem na PB ponizej jakis ustawionych obrotów aby silnik dobrze pracował na biegu jałowym. Wnioskuje że albo skopał nawierty albo zle dobrał wtryskiwacze i nie potrafi tego wystroic na biegu jałowym.

Właśnie o to chodzi, że na biegu jałowym gaz cały czas działa w porządku zarówno podczas postoju jak również podczas jazdy... a gdy jest na biegu to wtedy dzieją się takie cuda... :kwasny:

pewnie obroty źle podłaczyli.Jaka masz instalacje gazowa? a pozatym to nie trac czasu na pisanie tylko masz gwarancje i gon do nich jutro i niech sie gosciu karnie bedzie wiedział co robic:) gazownik tez człowiek i ma prawa sie pomyllić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

jedz na gware i nic nie dotykaj. bez sensu wogole ten temat rozumiem jak bys mial stara instalke bez gwary.

To cykanie to zawór w butli... Tak czy siak jedź do gościa powiedz mu o co chodzi, coś spierdzielił ale jak kolega wyżej napisał każdy ma prawo czasem coś spierdzielić :naughty: Ciężko stwierdzić co dokładnie ale jak gościu jest ok to Ci to od razu poprawi :wink:

Z drugiej strony nie wiem jak było w Twoim przypadku, ale mój gazownik nie wydał mi auta przed zrobieniem wstępnych map - wtedy gdyby była sytuacja taka jak u Ciebie na pewno by wyszła podczas tych przejazdów... :whistling: