Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dziwny problem z gazem


vienia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mój problem przedstawia się następująco, dnia dzisiejszego została zamontowana w moim audi instalacja gazowa, wracając usłyszałem dziwne cykanie z tyłu samochodu i okazało się że występuje ono podczas przejścia z lpg na pb i odwrotnie, a mianowicie kiedy puszczam pedał gazu i obroty zaczynają spadać przełącza się na benzynę a gdy dodaje znowu gazu przełącza się na lpg, potrafi nawet tak zrobić podczas zmiany biegu... jest to moja pierwsza instalacja lpg i według mnie nie powinno tak być... nie wiem co z tym zrobić... (prawdopodobnie muszę jutro jechać do gazownika) z góry dzięki za wszystkie porady. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz cos namieszane z ustawieniami prawdopodobnie instalator cos spie...... i ratuje sie przejściem na PB ponizej jakis ustawionych obrotów aby silnik dobrze pracował na biegu jałowym. Wnioskuje że albo skopał nawierty albo zle dobrał wtryskiwacze i nie potrafi tego wystroic na biegu jałowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie obroty źle podłaczyli.Jaka masz instalacje gazowa? a pozatym to nie trac czasu na pisanie tylko masz gwarancje i gon do nich jutro i niech sie gosciu karnie bedzie wiedział co robic:) gazownik tez człowiek i ma prawa sie pomyllić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedz na gware i nic nie dotykaj. bez sensu wogole ten temat rozumiem jak bys mial stara instalke bez gwary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cykanie to zawór w butli... Tak czy siak jedź do gościa powiedz mu o co chodzi, coś spierdzielił ale jak kolega wyżej napisał każdy ma prawo czasem coś spierdzielić :naughty: Ciężko stwierdzić co dokładnie ale jak gościu jest ok to Ci to od razu poprawi :wink:

Z drugiej strony nie wiem jak było w Twoim przypadku, ale mój gazownik nie wydał mi auta przed zrobieniem wstępnych map - wtedy gdyby była sytuacja taka jak u Ciebie na pewno by wyszła podczas tych przejazdów... :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...