Jump to content
IGNORED

Przekładka tylniej kanapy

adi_1988

Recommended Posts

Witam posiadam audi a4 b6 z 2001 roku sedan z kanapą nie dzieloną. okazyjnie kupiłem kanape skórzaną która jest dzielona i teraz pytanie czy jest możliwość zamontowania jej zamiast tej nie orginalnej.

Co to znaczy w/g ciebie tej nie orginalnej?

jesli nie masz tylnej sciany grodziowej bagaznik-kabina

to smialo mozesz zdemontowac nie dzielona kanape i wymienic na nowo zakupiona

dalej nie rozumiem,

masz te sciane grodziowa w bagazniku czy tez nie?

napisz kolego na spokojnie,

jesli masz sciane grodziowa to zapomnij o kanapie rozkladanej, do czego ja zamontujesz no i co ci da jak ja zlozysz skoro masz sciane - no chyba ze ja se wytniesz flexem :P

mam sciankę grodziową.długo nikt nie odpisywał wiec przystąpiłem do modyfikacji. przy pomocy fleksa wyciołem uchwyty które trzymały kanape chodzi mi o takie metalowe uchwyty gdzie wchodzą plastiki od zagłówków. a cała reszta poszła już z górki troszke blachowkętów i kanapa z oparciem wygląda jak orginał z tymże dalej sie nie rozkłada , ale to akurat mi nie przeszkadza

to zrobiles moda :kwasny::polew: kanapa jak sie nie rozkladala tak sie nie rozklada poza tym ze skorzana :banan:

mialem napisane cos innego ale sie powstrzymalem

twoj mod nie wspomne nic o bezpieczenstwie :facepalm:

nie wiem jak to jest przy nadwoziu ori ze sciana grodziowa, ale byc moze znajdziesz w podlodze jakies otwory

jesli tak to wystarczy ze udasz sie do aso i zamowisz sobie:

- uchwyt srodkowy dolny kompletny wraz z srubkami ori,

- na dole oparcia L+P beda potrzebne prowadnice do scianek/slupkow bocznych aby bolce kanapy weszly ciasno i trzymaly bezpiecznie,

- na gorze aby kanapa sie zamykala potrzebne bolce wychodzace ze slupkow wraz z nakretka kontrujaca

tutaj nie oszczedzaj chodzi o bezpieczenstwo trzymania kanapy z nadwoziem - nie tylko pasazerow ale i twoje - zawartosc bagaznika z impetem jak przywali w fotel to bys mial dopiero :P

nie mam pytan :whistling: to sobie wyrezales :whistling:

wytrwałość :naughty::naughty:

limuzyna ma ściane grodziowa a sedan składana kanapę :whistling:

Tak więc przerobiłeś limuzynę na sedana :polew::polew:

dobry tekst... oby Was nie zdołował :whistling:

ku*fa fa ten temat do strefy smiechu zaraz bedzie sie nadawal :polew:

ku*fa fa ten temat do strefy smiechu zaraz bedzie sie nadawal :polew:

no ale nie mam racji :decayed::wink::decayed:

No przecież ja tego nie robiłem. Myślałem nad tym jak chciałem zmienić fotele na te lekko kubełkowe a żeby był przód-tył taki sam musiał bym przerobić kanapę na składaną. Narazie odpukać mi przeszło

spoko spoko dziadekM

nikt nie mówi ze ty cos robiles - chodzi o pomyslowosc i swiadomosc naszych kolegow :decayed:

to tylko lepiej dla ciebie

skoncz temat wymiany do konca i napisz dla potomnych co trzeba bylo dokupic, co flexem potraktowac, co pasowalo a co nie

to tylko lepiej dla ciebie

skoncz temat wymiany do konca i napisz dla potomnych co trzeba bylo dokupic, co flexem potraktowac, co pasowalo a co nie

dokladnie :decayed:

Jeśli nie usuwałeś tylnej ścianki, to wyrzezaj sobie otwór na narty, chociaż to będziesz miał z nieskładanej, dzielonej kanapy :D

Ja walczę troszkę w innym kierunku. Mam dzieloną kanapę, kupiłem po okazji komplet z niedzieloną kanapą :D i tapicer walczy :P