-
Sprzeglo....wielki problem?
Wysprzęglik przy padełach do wymiany jak koledzy piszą... jesli jesteś w trasie to jak wpadnie pedał to go mocno podciągnij do góry i powinno chwilowo pomagać.. ps. ja w ten sam sposób rok temu wracałem z Chorwacji :-D ---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- w twoim roczniku prawdopodobnie to będzie taki AUDI A4 B5 1.8T 95-99R. WYSPRZĘGLIK 8D1721401 !!! (4374367557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ps. platsikowe sa do polifta
-
eibach pro kit
no i co z tego? masz 1.9tdi i sobie wsadzisz springi z 1.6 np. -20mm to Ci siadzie 25mm zamiast 20 i co wiecej ma się stać?? większość producentów springi w B5 dzieli na takie kategorie przód - 1.6 1.8 1.8T 1.9tdi - 2.4 2.5 2.6 2.8 - automat / manula tył -sedan / avant -FWD / Quattro -ori hak / bez haka
-
Zmiana skrzyni z 5 na 6 w AWX-ie
witam sprawa wyglada tak że chce włozyć skrzynie 6 z AVF-a na miejsce 5... jak to dokładnie wygląda?? jaki numer skrzyni szukać jakie sprzegło i co może mnie zaskoczyć?? potrzeba tylko skrzynie sprzęgło z kołem 2 mas i lewarek??? ---------- Post dopisany 17-07-2014 at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2014 at 19:27 ---------- up ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ---------- uppp ---------- Post dopisany 18-07-2014 at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2014 at 19:27 ---------- upp
-
eibach pro kit
pasuja lecz z sednba jak włożysz do avanta to siadzie troszkę bardziet bo tył avanta cięższy
-
Gwint FK sport edition plus
miałem taki zawias przód nawet łądnie pracował po 2 sezonach ale tył się wylał po roku uzytkowania
-
Luz na tulei gumowej wahacza , tak powinno być ?
wahacz juz troche zmeczony
-
Jak to jest z tym zawieszeniem w A4 B5?
nie ma się czego bać
-
Źle zregenerowana Turbina ? zakładać ?
reklamuj
-
Czy to uszkodzona wiskoza w A4 B5?
jest tam 1 wisko... jak coś mam takie z 1.9 za 60pln sprawne
-
Różnica zawieszenie 1be i 1ba
amorki 1be sa tez twardsze od 1ba
-
Audi siedzi niżej z jednej strony - sprężyny całe
amorek nawet jak wylany to nie będzie różnicy w wysokości na postoju... sprawdz dokłądnie te sprężyny policz zwoje
-
Zalana tapicerka kierowcy - wszystko zaklejone
pewnie na spawach cieknie
-
Gaśnie. Jak odpali to obroty falują, ciężko wchodzi na obroty
Sprawdziłem było 35 omów. Więc to chyba nie to Prosze o następne wskazówki podkreślam że teraz z autem nic sie nie dzieje
-
Gaśnie. Jak odpali to obroty falują, ciężko wchodzi na obroty
Witam posiadam audi a4 b6 1.9 tdi po czipie turbo regenerowałem pół roku temu. Od kilku dnia audi zaczeło coś wariować. odpala i po chwili gaśnie chyba że mam obroty powyżej 3,5 tys obr. wtedy autko jezdzi dobrze. popuszcze z gazu i zaraz spadek mocy zaczyna sie dławić zbiera sie bardzo powoli i dopiero jak jakimś cudem dociągne do 3,5tys obr to autko aż wciska w fotel. Z gasze odpale zgasze i tak pare razy pofaluje na obrotach i jest dobrze wczoraj jezdziłem cały dzień i nic wszystko gra .Dzisiaj po odpaleniu też wszystko git po przejechaniu około 5kilometrów znowu zaczeło wariować przygasać kopcił i brak mocy odstawiłem auto na około 3h po odpaleniu wszystko gra. Podłączyłem autko do kompa i przy sprawdzaniu tam jakimś nie wiem nie znam sie na tym ale jak wskoczyło na kompie INTAKE MENIF. FLAP cH.- OVER VALVE N239 auto gasnie. Prosze o pomoc bo teraz jest git lecz nie wiem co bedzie jutro.
-
Lubin i okolice moze spocik ?
Witam Legnice i okolice czy spocik aktualny???????????? piszcie panowie bo weekend tuż tuż.