Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adi_1988

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Wysprzęglik przy padełach do wymiany jak koledzy piszą... jesli jesteś w trasie to jak wpadnie pedał to go mocno podciągnij do góry i powinno chwilowo pomagać.. ps. ja w ten sam sposób rok temu wracałem z Chorwacji :-D ---------- Post dopisany at 13:28 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ---------- w twoim roczniku prawdopodobnie to będzie taki AUDI A4 B5 1.8T 95-99R. WYSPRZĘGLIK 8D1721401 !!! (4374367557) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ps. platsikowe sa do polifta
  2. adi_1988 odpowiedział(a) na Robak temat w Układ Jezdny
    no i co z tego? masz 1.9tdi i sobie wsadzisz springi z 1.6 np. -20mm to Ci siadzie 25mm zamiast 20 i co wiecej ma się stać?? większość producentów springi w B5 dzieli na takie kategorie przód - 1.6 1.8 1.8T 1.9tdi - 2.4 2.5 2.6 2.8 - automat / manula tył -sedan / avant -FWD / Quattro -ori hak / bez haka
  3. witam sprawa wyglada tak że chce włozyć skrzynie 6 z AVF-a na miejsce 5... jak to dokładnie wygląda?? jaki numer skrzyni szukać jakie sprzegło i co może mnie zaskoczyć?? potrzeba tylko skrzynie sprzęgło z kołem 2 mas i lewarek??? ---------- Post dopisany 17-07-2014 at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2014 at 19:27 ---------- up ---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:07 ---------- uppp ---------- Post dopisany 18-07-2014 at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2014 at 19:27 ---------- upp
  4. adi_1988 odpowiedział(a) na Robak temat w Układ Jezdny
    pasuja lecz z sednba jak włożysz do avanta to siadzie troszkę bardziet bo tył avanta cięższy
  5. miałem taki zawias przód nawet łądnie pracował po 2 sezonach ale tył się wylał po roku uzytkowania
  6. wahacz juz troche zmeczony
  7. nie ma się czego bać
  8. jest tam 1 wisko... jak coś mam takie z 1.9 za 60pln sprawne
  9. amorki 1be sa tez twardsze od 1ba
  10. amorek nawet jak wylany to nie będzie różnicy w wysokości na postoju... sprawdz dokłądnie te sprężyny policz zwoje
  11. pewnie na spawach cieknie
  12. Sprawdziłem było 35 omów. Więc to chyba nie to Prosze o następne wskazówki podkreślam że teraz z autem nic sie nie dzieje
  13. Witam posiadam audi a4 b6 1.9 tdi po czipie turbo regenerowałem pół roku temu. Od kilku dnia audi zaczeło coś wariować. odpala i po chwili gaśnie chyba że mam obroty powyżej 3,5 tys obr. wtedy autko jezdzi dobrze. popuszcze z gazu i zaraz spadek mocy zaczyna sie dławić zbiera sie bardzo powoli i dopiero jak jakimś cudem dociągne do 3,5tys obr to autko aż wciska w fotel. Z gasze odpale zgasze i tak pare razy pofaluje na obrotach i jest dobrze wczoraj jezdziłem cały dzień i nic wszystko gra .Dzisiaj po odpaleniu też wszystko git po przejechaniu około 5kilometrów znowu zaczeło wariować przygasać kopcił i brak mocy odstawiłem auto na około 3h po odpaleniu wszystko gra. Podłączyłem autko do kompa i przy sprawdzaniu tam jakimś nie wiem nie znam sie na tym ale jak wskoczyło na kompie INTAKE MENIF. FLAP cH.- OVER VALVE N239 auto gasnie. Prosze o pomoc bo teraz jest git lecz nie wiem co bedzie jutro.
  14. Witam Legnice i okolice czy spocik aktualny???????????? piszcie panowie bo weekend tuż tuż.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.