Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wysyłki kurierskie za granicę !


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Macie jakieś doświadczenia z wysyłką za granicę ? Z usług jakich pośredników /kurierów korzystacie ?

Ja na chwilę obecną wysyłam przez www.wysylajtaniej.pl i za paczkę o wymiarach 40x40x30 3-4 kg płacę 105 zł brutto do DE.

Patrzyłem na cennik EuroHermes i BPS i wg cennika wychodzi dużo taniej :kox: Macie jakieś doświadczenie z tymi pośrednikami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co paczki wysyłam zarówno krajowe jak i zagraniczne (póki co do Włoch i Czech) za pośrednictwem 4logis.pl , ale ceny pewnie mają takie jak wysylajtaniej.pl

W każdym razie zawsze dochodziły na czas i jeszcze nie miałam z nimi złych doświadczeń. O tych dwóch, o których piszesz niestety nie słyszałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O BPS są jakieś opinie w sieci..ale jakoś ciężko mi zaufac.. Ceny mają niezłe bo na wstępnej kalkulacji wychodzi dużo korzystniej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga, a ile paczek miesiącznie ślesz po polsce i w świat?

Z każdą firmą kurierską można podpisać umowę, która daje Ci zniżki na dany typ paczek itd.

Umowa zobowiązuje Cię do wysłana danej ilości paczek. Jeśli nie wyślesz, to poprostu zniżki znikają i tyle.

Takie ceny potrafią być naprawdę dobre w stosunku do standardowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczek krajowych dużo, listów poleconych jeszcze więcej. Zagranicznych dosłownie kilka..ale patrząc na pośredników to różnica w cenie jest nawet po 40-50 zł na takiej samej paczce :facepalm:

Nie chce się wiązać z jedną firmą ponieważ u jednej dany gabaryt jest tańszy, a w drugiej droższy..i trzeba tak skakać w sumie tam gdzie lepsza oferta.

Przy moich wysyłkach jakbym podpisał umowę z obojętnie jakim kurierem to mam więcej niż przez pośrednika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paczka do rajchu 66zł 40x40x20 do 5kg stronka pack4you.pl, wg mnie genialna obsługa i jedna z tańszych bo sam szukałem najtańszej

pośrednik GLS, jak byłem w GLSie, chciałem podpisać umowę do 50paczek do UE to taką samą cenę dostałem, a tu bez umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami wysyłam paczkę z Niemiec do 5kg płacę 11euro, pytałem dziadka czy z Polski zabiera, ale nie. Jak wyślę w sobotę wieczorem to w środę jest. Też pośrednik, pewnie zawozi do Polski i stamtąd większa firma rozwozi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...