Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

halo halo udalo mi sie MAx-a namowic, on tez jedzie wiec prosze go na liste zapisac!!!! :D

Opublikowano

ok dzieki Hugo czekam na info o wolnych miejscach... :)

Opublikowano

tylko jak mamy nocowac w 2 roznych miejscach to chyba blisko siebie mam nadzieje :one:

Opublikowano

no nie ma inaczej, w innym przypadku to tak troszke kijowo by bylo! :D

Opublikowano

z drugiej strony ciekawe ilu z was ma zamiar smigac na nartach lub deskach :one:

Opublikowano
z drugiej strony ciekawe ilu z was ma zamiar smigac na nartach lub deskach

Będzie śnieg to w sobotę niewykluczone. Pobudka ok 12, to od 14 do 16 można próbować się rozruszać przed wieczorną dyskusją panelową. :564: :D

Opublikowano

no my to zabieramy sobie jabluszka bo na innych deskach to mozemy nie das sobie rady :diabel: wazne aby znieczulacz dzialal po piatkowej nocy :564:

Opublikowano
Będzie śnieg to w sobotę niewykluczone.

zostaly jeszcze prawie 2 miesiace wiec mysle ze do tego czasu sniegu bedzie na tyle ze bez quattro sie nie obejdzie :one: :diabelek:

Opublikowano
mysle ze do tego czasu sniegu bedzie na tyle ze bez quattro sie nie obejdzie

mam nadzieję - 3 lata temu kupiłem łańcuchy - 1 raz były używane. Może teraz :?:

po piatkowej nocy

ups tego nie przewidziałem ;) muszzę sie wziąć za planowanie :D

Opublikowano
po piatkowej nocy

szkoda ze ja nie bede od piatku tylko od soboty dopiero :diabelek:

Opublikowano

o rany i temay znowu zszedl na aklohol! :D

a ja nie umiem jezdzic na nartach ani na snowboardzie i co teraz, opona i jazda! :D

Opublikowano

NIUNIAA4, tak na marginesie witaj wsród klubowiczów :one: :564:

pasuje ci kolor biskupi :P

Opublikowano

o dziekuje bardzo, odpisz mi na gg! :D

Opublikowano

a ja mam nadzieję, że w marcu już będzie piękna wiosna :027:

Opublikowano

oj tak wiosna, moznabyloby zrobic ognisko z kociolkiem tak jak jest w goralskiej tradycji ludzi tam mieszkajacych na Jaworzynce! :D

Opublikowano
oj tak wiosna, moznabyloby zrobic ognisko z kociolkiem tak jak jest w goralskiej tradycji ludzi tam mieszkajacych na Jaworzynce! :D

Jak my tam pojedziemy to po wszelkich tradycjach bedzie :one:

Opublikowano

nie nie moj drogi stworzymy NOWE i LEPSZE! hihihi... :D

Opublikowano

no tylko zeby bylo po czym smigać :/ a i chcialbym zobaczyc jak sie Quattro zakopuje :diabel:

Opublikowano
gdzie bedziemy smigac na nartach

Albo na rolkach :D

chcialbym zobaczyc jak sie Quattro zakopuje

oniakowe przy obecnej mocy to i na trawniku się zakopie :diabel2: :diabelek:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.