Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdeniu, zobacz pod avatorkiem gdzie ja teraz przebywam. ;)

Opublikowano
zdeniu, zobacz pod avatorkiem gdzie ja teraz przebywam. ;)

no spoko, ale to teraz

ale bierzesz urlopik i jedziesz na zlot :one:

Opublikowano

zdeniu, nie da rady bo za czesto bym byl. Myslalem o tym ale pod koniec kwietnia tez musze leciec do PL wiec nie bardzo mi to pasi, a szkoda.

Trza zarabiaz na jakies S4 :D

Opublikowano

przykro ze Cie nie bedzie, ale mi tez sie plany sypia!

stane na glowie zeby jednka z Wami byc! :D

Opublikowano
Trza zarabiaz na jakies S4

no to zrozumiałe

ale i tak niewybaczalne za opuszczenie I Urodzin :622:

[ Dodano: 12-01-2007, 21:04 ]

NIUNIAA4, a Ty co kręcisz

to ja całą Polske zamierzam przejechać aby potańcowac z Tobą a Ty zciemniasz :619:

Opublikowano

zdeniu, no polskie warunki mnie do tego zmusily.

P.S

Zaraz zapodam wykres z hamowni ala allegr :)

Opublikowano

bede miala prace i urlopu nie dostane, w soboty tez bede pracowala ale cos wymysle! :D

Opublikowano

ważne pytanie!! Chcaiłbym ale już nie mam audi czy mogę przyjechać? Chodybz tylko po to by poogladac wsze Audice

Opublikowano

Witam!

Naplodziliscie tego tyle, ze ciezko przebrnac ;)

Są jeszcze wolne miejsca? Potrzebuję 3-ke.

Jesli się zalapie, to bedę mial jedna z dluzszych tras.

Bylaby to chyba dobra okazja, zeby obgadac zawirusowania mojego Blue Thundera :)

Opublikowano
ważne pytanie!! Chcaiłbym ale już nie mam audi czy mogę przyjechać? Chodybz tylko po to by poogladac wsze Audice

fani Audi, zawsze mile widziani :a4fan:

Opublikowano
Witam!

Naplodziliscie tego tyle, ze ciezko przebrnac ;)

Są jeszcze wolne miejsca? Potrzebuję 3-ke.

Jesli się zalapie, to bedę mial jedna z dluzszych tras.

Bylaby to chyba dobra okazja, zeby obgadac zawirusowania mojego Blue Thundera :)

oczywiście są miejsca

wszystko masz na pierwszej stronie

napisz skąd jesteś bo zachodniopomorskie to strasznie ogolnie :a4fan:

Opublikowano
ważne pytanie!! Chcaiłbym ale już nie mam audi czy mogę przyjechać? Chodybz tylko po to by poogladac wsze Audice

Ale tylko z kosmetykami :one: hehe zart, mozesz przeciez sie zapisac, no problem :564:

Opublikowano

to ja moge wcześniej jechać jak coś :)

Opublikowano
oczywiście są miejsca

wszystko masz na pierwszej stronie

napisz skąd jesteś bo zachodniopomorskie to strasznie ogolnie

Wszedlem na pierwsza, zobaczylem 31 stron i zwatpilem :)

Rano spytam zone i pewnie wplace zaliczke, bo ona chetna na wszelkie wyjazdy.

Jestem z Gryfina.

Opublikowano
to ja moge wcześniej jechać jak coś
ja też, tylko musze wiedzieć co to znaczy wcześniej :D

A tak w ogóle to ja jade i biore dwu-osobowy pokoik :) Więc prosze o rezerwacje!! :564:

[ Dodano: 13-01-2007, 00:29 ]

stop stop stop!! Keżorek jedzie sam to ja też nikogo nie biore a co se bede <sex> W takim razie dopinam się do dwójki Keżora i wpłacam za jedną osobę!

Opublikowano

drewna do lasu sie nie wozi, hihihi! :D

Opublikowano
drewna do lasu sie nie wozi, hihihi! :D

Dobra, dobra - zeby tylko nie wyszedl bal pedalow ;)

Skad tyle lasek nabierzecie?

A Juniora, syna znaczy sie (11 lat) - moge wziac?

Zaraz zaraz - od Gwiadki mam psa (York to pies?) - wpuszczaja psy do tego hotelu?

Opublikowano

kolego zapominasz o klubowiczkach a poza tym naszego kwiatu pol swiatu, zapewniam Cie wew Wisle tez sa dziewczyny! :D

Opublikowano
kolego zapominasz o klubowiczkach a poza tym naszego kwiatu pol swiatu, zapewniam Cie wew Wisle tez sa dziewczyny! :D
Moj blad - Niunia, dolaczyla...

No i ten tekst:

drewna do lasu sie nie wozi, hihihi!
Bede uwazal.

Wiesz tylko na co sie porywasz? Wg statystyk jest Was 2% :)

Opublikowano

Pikuś,szkoda ze nie jedziesz ale wiadomo S4 kosztuje a u nas moglo by ci braknac zycia zeby na nia zarobic a tam prawie pryszcz :one: :one:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.