Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
temat schodzi na alkohol

nie zauwazyłem zebym uzyl słowo alkohol :P

Opublikowano
  • Autor

Dostałem właśnie dokumenty z potwiedzeniem rezerwacji.Zaraz postaram się cyknąć fotki i je tu wrzucić :one:

Opublikowano

:one: :one: :one: BRAVO :a4fan: GÓRĄ!!! :D

Opublikowano
Dostałem właśnie dokumenty z potwiedzeniem rezerwacji.Zaraz postaram się cyknąć fotki i je tu wrzucić :one:

wierzymy na słowo :one:

Opublikowano
  • Autor

Sorry za jakość , ale robione na szybko telefonem ;)

a553be5beb4c3a3dm.jpg

e141827ef451fb87m.jpg

2d6b53a50bb1b088m.jpg

Dodam tylko , że dostaliśmy 14zł rabatu od osoby za każdy dzień pobytu.Więc jeżeli pojedzie 70 osób to rabat wyniesie 1960zł :one: :564:

Opublikowano
1960zł
to na co przeznaczymy te zaoszczedzona kaske :?: :diabelek:
Opublikowano
  • Autor
1960zł
to na co przeznaczymy te zaoszczedzona kaske :?: :diabelek:

Ale ja tej kaski nie mam.Ja zbieram pieniądze już po rabacie.Napisałem tylko ile zaoszczędziliśmy :one:

Opublikowano

Cześć wszystkim :)

Hugo mam pytanie-czy może już wiesz ile musze doliczyć sobie kasy do przelewu za moją córcie [ma niecałe 5 lat] bo chętnie wysłałbym już kaske :?:

Opublikowano
  • Autor
Cześć wszystkim :)

Hugo mam pytanie-czy może już wiesz ile musze doliczyć sobie kasy do przelewu za moją córcie [ma niecałe 5 lat] bo chętnie wysłałbym już kaske :?:

Hej

Miałem dzisiaj straszny młyn , ale jutro rano zadzwonie i od razu dam znać :one:

Opublikowano
Hej

Miałem dzisiaj straszny młyn , ale jutro rano zadzwonie i od razu dam znać :one:

Spoko no problem tylko żeby miejsc nie brakło :)

Już nie moge się doczekać :P ogromne podziękowania Hugo i miron78 :one:

Opublikowano

Udało mi się namówić moją kobietę.

Opublikowano
Udało mi się namówić moją kobietę.

ciekawe na co ? :diabelek:

Opublikowano
ciekawe na co ?

Na wyjazd he he

Opublikowano
  • Autor
Udało mi się namówić moją kobietę.

No to extra.Dopisałem Was do listy :564:

Opublikowano

hiper spot się szykuje :a4fan:

Opublikowano
spot się szykuje

Nie spot a ZLOT rob :P na jednym sie pije piwko a na drugim 3 dni sie pije i pamieta tylko kaca :one:

Opublikowano

a jak tak trochę się spóźnię i dojadę do Wisły np. 5 marca, to jeszcze kogoś zastanę? :zly: , czy już tylko pobojowisko? ( żartowałem :diabel2: )

a tak poważnie to słyszałem, że na czas zlotu podobno Adam Małysz ma się wyprowadzić z Wisły :?:

Opublikowano

a co Adaś sie Nas boi? :D

P.S. z tego co pamietam to adaś tez ma OOOO i to chyba A4 :one:

Opublikowano
  • Autor
a jak tak trochę się spóźnię i dojadę do Wisły np. 5 marca, to jeszcze kogoś zastanę? :zly: , czy już tylko pobojowisko? ( żartowałem :diabel2: )

a tak poważnie to słyszałem, że na czas zlotu podobno Adam Małysz ma się wyprowadzić z Wisły :?:

Tak tak , Adasia nie będzie w Wiśle.Wystraszył się jak się dowiedział , że przyjeźdzamy i będziemy skakać na skoczni :053:

Opublikowano

ale Adaś ma chyba naprawdę coś na sumieniu, mam na myśli konkurs czterech skoczni sprzed kilku lat, kiedy to wygrał konkurs- nagrodą główną była wtedy najnowsza a4 ( z racji sponsoringu przez audi ) i nasz mistrz ponoć ją nie wziął, wybrał opcje: money. jeżeli się mylę to poprawcie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.