Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Spoko , będzie kręcony materiał z kilku kamer i robione fotki , więc damy rade

wiekszosc z nas bedzie mialo aparaty az sie boje jak wszyscy wrzuca fotki na nasze forum serwer pelny :diabelek: :D

Opublikowano
wiekszosc z nas bedzie mialo aparaty az sie boje jak wszyscy wrzuca fotki na nasze forum serwer pelny :diabelek: :D

na nasz serwer można zapodawać fotki :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Opublikowano

no no no coraz ciekawiej sie robi, jesli chodzi o parking to tez mysle ze nie bedzie problemu a poza tym w centrum sa dwa strzezone! :D

tak Izunia skasowalam ta A4 bo kobita jezdzic nie umie praktycznie i z tego co wiem to sie boi wsiadac za kolko! :D

z dnia na dzien nie moge sie doczekac tego Zlotu, to bedzie naprawde cos! :D

ale chlopaki zrobimy objazdowke po okolicy, jak tyle A4 wyjedzie to na 100% mamy na karku jakies media nawet te lokalne! :D

Opublikowano
karku jakies media nawet te lokalne!

taa np.Echo Wisły :one: :053:

Opublikowano

My nie damy rady przybyć wcześniej niż w piątek :(: . Mimo wszystko bardzo się :D:D , że będziemy do niedzieli i kaskę już ślemy.

Opublikowano

widze ze emocje siegaja zenitu ... a tu jeszcze ponad 1,5 miesiaca do Zlotu ..... :diabelek:

Opublikowano
widze ze emocje siegaja zenitu

zenit to bedzie pierwszej nocy w krokusie :053:

Opublikowano

Ja odcinam jak w wojsku po jednym cm i zostało jeszcze 44 dni

Opublikowano
Ja odcinam jak w wojsku po jednym cm i zostało jeszcze 44 dni

szybko zleci zobaczycie :diabel2:

Opublikowano
widze ze emocje siegaja zenitu

zenit to bedzie pierwszej nocy w krokusie :053:

ale pierwszej oficjalnej nocy ;) .... :diabelek:

Opublikowano

Widzac sklad osob przygotowanych na pierwsza noc ta przed oficjalna to ta oficjalna moze sie wogole nie odbyc :053:

Opublikowano
Widzac sklad osob przygotowanych na pierwsza noc ta przed oficjalna to ta oficjalna moze sie wogole nie odbyc :053:

zdziwisz sie ..... :diabelek:

poprostu nie bedziesz w niej uczestniczył jak sie wykończysz w ta nieoficjalna :diabelek:

Opublikowano

hehe no mozna sie wypuscic takim konwojem :P bo jest ciekawy reakcji ludzi...pewnie niektorzy pomysleliby ze wesele hehe tylko gdzie samochod nowozencow...;p a tak na marginesie to wbije sie na skocznie i sobie poskacze ;p (oczywiscie samochodem) to napewno telewizja sie zleci hehehe ;p :a4fan:

Opublikowano

a propo wesela, kupiłem juz sobie stroik na moja audiczkę do ślubu :)

Opublikowano

hehe, no mysle ze gdzies sie spotkamy podrodze i bedziemy leciec w kilkanascie audiczek...ehh to bedzie piekne

Opublikowano
a propo wesela, kupiłem juz sobie stroik na moja audiczkę do ślubu

nie powiem, oryginalnie : traktorem do ślubu :D

:053:

też jechałem tdi...

Opublikowano

nawet na zdjęciach jak oglądałem jak się stroiki prezentują mieli pozakładane właśnie na A4 :a4fan::D :028:

Opublikowano

sluchajcie przeciez mozecie sie juz cala grupa spotkac np w Ustroniu, tam po drodze jest masa parkingów, wazne tylko zebyscie mieli kontakt ze soba! :D

aha i nie szalejcie na tej drodze po sa tam zamontowane 4 fotoradary, wiem bo jak jechalam ze znajomym to dostal 4 rozne zdjecia! :D

Opublikowano

a skad ty je wzielas??

1-skoczów

2-za stacja slovnaft

3-ustroń swiatła

nie ma wiecej :P :one:

ps.wszystkie do wisły wiec spowrotem nic wam nie grozi :one:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.