Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaa widzisz bo ja jestem jedyna i niepowtarzalna, trzeba sie jakos podbudowac, hihihi... :D

Opublikowano
  • Autor

Właśnie był kurier i przyniósł paczke , a w środku ........... x 100 :diabelek:

ident3zs.jpg

Opublikowano

jupi, ale fajowsko :one: stawiam Ci :564:

Opublikowano
stawiam Ci
:622: , przepraszam nie mogłem sie powstrzymać :DDDD
Opublikowano
  • Autor
stawiam Ci
:622: , przepraszam nie mogłem sie powstrzymać :DDDD

Oj coś czuje że Niunia zapoda Ci w Wiśle takiego liścia , że sandały pogubisz :053:

Opublikowano
NIUNIAA4 napisał/a:

stawiam Ci

, przepraszam nie mogłem sie powstrzymać

he he he odważne wyznanie publiczne :galy:

:one: braWo dla NIUNIAA4 :one:

Opublikowano

wiki uwazaj, te slowa sa wyciete z kontekstu! :D

Hugo stawiam piwo dla jasnosci za te plakietki! :D

Opublikowano

ile kosztują łańcuchy :027: ?

Opublikowano
stawiam Ci
:622: , przepraszam nie mogłem sie powstrzymać :DDDD

Oj coś czuje że Niunia zapoda Ci w Wiśle takiego liścia , że sandały pogubisz :053:

od niuni to będzie prawdziwie przyjemny lisć, ale ona nie jest taka i wie że dziki lubią sobie pożartowac :one:

Opublikowano

we mnie jest dobre to ze zloszcze sie ale tylko przez pare sekund a potem mi mija, a poza tym co jak co ale ja sie na zartach znam znakomicie, wiec uwazajcie bo czasami robie psikusy! :D

Opublikowano

:* :hug:

Opublikowano

o rany jak sie romantycznie zrobilo, ja wiem ten róż tak dziala na kolege! :D

Opublikowano

eeeh ten piękny śnieg i góry i to wszystko w doborowym towarzystwie, rozmarzyłem sie z lekka :)

Opublikowano

a ja nawet nie chce sobie wyobrazac co bedzie sie tam dzialo! :D

ale bedzie rewelacyjnie! :D

Opublikowano

Jaką mamy tutaj atmosferke :D

tak jakoś ckliwie romantycznie i wogóle :diabel:

Opublikowano
eee tam przejmuszesz sie marcin j na zapas, jakby co to chlopaki pomoga, albo zostawimy autka na dole i sie wdrapiemy! :D

juz to widze jak pancia idzie na gore w kozaczkach na obcasach z torbami, hihihi... :D

ja sie tam tym nie przejmuje i juz sie nie moge doczekac! :D

Chyba zostałem źle zrozumiany, mieszkam w górach więc śnieg i górki mi nie straszne, chodzi mi oto by wydrapać się tam na stówe, bo chciałbym zrobić zdjęcie ok 50 Audiczek z balkonu Krokusa, fajny widok, to była by też niezła pamiątka. Damy rade :one:

Opublikowano
bo chciałbym zrobić zdjęcie ok 50 Audiczek z balkonu Krokusa

no to moze piknie wygladac u nas jak bylo 15 sztuk to :galy: :a4fan:

Opublikowano
ile kosztują łańcuchy ?

zawsze mozesz kupic łańcuch w sprayu :053: :053: :diabel2: :diabel: :one:

Opublikowano
zawsze mozesz kupic łańcuch w sprayu

Podaj link hihi :)

[ Dodano: 25-01-2007, 09:52 ]

no to moze piknie wygladac u nas jak bylo 15 sztuk to

Będzie zajefajny wypad coś mi się wydaje :564: :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.