Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

OK czas na przelewy minął.Kto się nie załapał to trudno.Jutro potwierdzam rezerwacje i przelewam kase.

Czekam cały czas na imiona albo nicki osób towarzyszących do identyfikatorów

Opublikowano

Hugo, czy :!: w spisie na pierwszej stronie oznacza kto podal już nicki :?:

Opublikowano

:-!!! raczej oznacza osoby, które jadą wczesniej niż większość klubowiczów

chyba, że sie mylę :-||

Opublikowano
  • Autor
Hugo, czy :!: w spisie na pierwszej stronie oznacza kto podal już nicki :?:

To oznaczenia osób , które jadą dzień wcześniej.Liste do identyfikatorów mam u siebie na kompie

Opublikowano

no a własnie jak z noclegiem na dzien wczesniej :?:

i czy podalem już nicka :?:

Opublikowano
no a własnie jak z noclegiem na dzien wczesniej

też sie chętnie dowiem :roll:

Opublikowano
  • Autor
no a własnie jak z noclegiem na dzien wczesniej :?:

i czy podalem już nicka :?:

Przecież mówiłem , że jak będe potwierdzał rezerwacje to będe tez rozmawiał o wcześniejszym noclegu.Także jutro będe wiedział.

Zdeniu nick podałeś

Opublikowano
Przecież mówiłem , że jak będe potwierdzał rezerwacje to będe tez rozmawiał o wcześniejszym noclegu.Także jutro będe wiedział.

:oops: :oops: :oops:

Opublikowano

ludziska z Wrocławia!! i okolic :]

jedziecie w grupie?? jakoś się organizujecie??

Opublikowano

Tak grzesioo, lecę ja i w okolicach Bielan dołączy Darek (dark79) ze Świdnicy, o której wyjazd jeszcze nie ma planu, ale sądzę, że dość wcześnie :wink:

Nie wiem czy ktoś jeszcze się znajdzie z okolic i wyjeżdża w piątek.

Opublikowano

to może dołącze do Was na bielanach i będę gonił wasze diesle moim petrolem :) hehe

Opublikowano

Ależ nie ma problemu, w grupie zawsze raźniej, a jak skołujesz sobie CB to będzie idealnie :wink:

Opublikowano

to jeszcze ja jakby coś :wink: tylko nie wiem czy dzień wcześniej nie pojadę. Zobaczymy.

Opublikowano

ja lece w piatek z opola (autostrada) i chetnie sie z kims zintegruje :a4fan: np z DW

Opublikowano

No to zgramy czasy przed wyjazdem konkretnie i polecimy razem. Po kolei będziecie dołączać.

P.S. Kazik właśnie wydawało mi się, że ty jedziesz wcześniej...

Opublikowano

a Was z DW ilu leci?

Opublikowano

no to robi się ciekawie :) już 4 :a4fan:

qurcze cb nie posiadam, ale jakoś dam rade, może coś wykombinuje

Opublikowano

:eek: ale mobilizacja ... wszyscy zadeklarowani zapłacili .... :exclaim:

Opublikowano

WOW: czyli jezeli nie pomylilem sie w obliczeniach to będzie:

38 A4-ek

71 ludziów

FAJNO :a4fan:

Opublikowano
ale mobilizacja ... wszyscy zadeklarowani zapłacili ....

Raczej ci co nie wpłacili zostali wykreśleni.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.