Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no nie moge...ale sie temat rozwija...jak ktos obcy to przeczyta to ladna bedzie mial opinie o klubie :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

ciekawe jak temat pojdzie po zlocie ? :wink::bicz:

Opublikowano

tak jak ono, bede miał laptaka

więc bedzie można zrzucać co nie co i nagrywać

będę mial również vaga więc zainteresowani szykowac na wieczór jak to mówi czarny rod [Murzyn] wode na myszach [Whisky] :lol:

Opublikowano
Panowie biore kompa więc jak ktoś ma aparacik to brać kabelki sterowniki i jak coś to na płytke i jest gicio :)
tak jak ono, bede miał laptaka

więc bedzie można zrzucać co nie co i nagrywać

możliwe że skorzystam..ale bedzie chyba 256mb w aparacie.. ale jak coś to wezme czyste plłytki :)i kabelek ;)

Opublikowano

juz jutro zobacze wasze mordki pierwszych fanów A4,białego szaleństwa i wypasania krówek :twisted: .Mam nadzieje ze koło 19 jeszcze z kims pogadam a nie tylko bede słyszał jakis bełkot :twisted:

Opublikowano
juz jutro zobacze wasze mordki pierwszych fanów A4,białego szaleństwa i wypasania krówek :twisted: .Mam nadzieje ze koło 19 jeszcze z kims pogadam a nie tylko bede słyszał jakis bełkot :twisted:

damy rade ... :twisted:

Opublikowano

ja biorę laptopa, kabelki, aparat cyfrowy, pendriva, dysk na usb 160 gb i i nne komputerowe ustrojstwa, będzie mozna przegrywać, kopiować, robić zdjęcia itp.

Jakby co to mam wyjarywarkę DVD w laptopie jakby ktoś potrzebował......

Opublikowano

Dodzwoniłem się do TVN Turbo, ale na razie spuścili na drzewo.

Poprosili o maila (którego nota bene wysłałem wczoraj) i kazali czekać na odpowiedź, bo jeszcze redaktory śpią.

Opublikowano
Ja tez dzwoniłam i ta sama sytacja, a maila puściłam wczoraj

niech sie pałuja nie lubie prosic 2 razy i czekac az zrobia łaske :evil:

Opublikowano

nic się nie martwcie - sami to uwiecznimy :wink:

Opublikowano
Dodzwoniłem się do TVN Turbo, ale na razie spuścili na drzewo.

Poprosili o maila (którego nota bene wysłałem wczoraj) i kazali czekać na odpowiedź, bo jeszcze redaktory śpią.

Ja tez dzwoniłam i ta sama sytacja, a maila puściłam wczoraj

ja takiego mala to pusciłem juz 2 miesiące temu i tez olali :lol:

Opublikowano
nic się nie martwcie - sami to uwiecznimy

dokladnie a laski nam nie trzeba nawet nie wiedza co traca :twisted:

Mam nadzieje ze koło 19 jeszcze z kims pogadam a nie tylko bede słyszał jakis bełkot

pewnie pogadasz bo czesc A4 WARSAW TEAMu dojedzie o tej godzinie na miejsce :wink:

Opublikowano
pewnie pogadasz bo czesc A4 WARSAW TEAMu dojedzie o tej godzinie na miejsce

no to coll :twisted:

Opublikowano
a laski nam nie trzeba

Oj w pierwszym momencie to się z Tobą Lukas nie zgodziłem :twisted: :rotfl::rotfl::rotfl:

Opublikowano

to przez to niepisanie polskich ciapków.....

:twisted:

Opublikowano
Oj w pierwszym momencie to się z Tobą Lukas nie zgodziłem

głodnemu chleb na mysli :rotfl:

Opublikowano

teraz temat zejdzie na laski

Czyli standard

Sex, Alkohol i Samochody...... :twisted: :twisted: :twisted:

Opublikowano
a laski nam nie trzeba

Oj w pierwszym momencie to się z Tobą Lukas nie zgodziłem :twisted: :rotfl::rotfl::rotfl:

A ponoć w Polsce Księżom nie można się żenić :lol:

Opublikowano

Brynia ale my tu mowimy o czwartku czyli dniu jutrzejszym z Wawy wylatujemy tak kolo 13

Opublikowano
z Wawy wylatujemy tak kolo 13

czyli koło 18 na miejscu :twisted:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.