Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Do właścicieli Tego modelu.


Sakul

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy pomóżcie, mam problem z kontrolką check błąd o kodzie (17536-mieszanka zbyt uboga) w A4 B6 z silnikiem 1.8 T AMB. Wymieniony przepływomierz, pompka paliwa (zbiornik wypłukany) i obydwie lambdy. Świece i cewki (beru, według katalogu) nie mają nawet 15 tyś km (mało jeżdżę). Filtr paliwa też niedawno wymieniany, katalizator raczej nie jest zapchany. Ma może ktoś jakiś pomysł co jeszcze go boli. Ogólnie fura nie sprawia problemów, tylko ten nieszczęsny check psuje mi humor. Może zna ktoś jakiegoś cudotwórcę z okolic gdańska.

Jeśli tak to rzucajcie namiary na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz LPG to instalacia do regulaci jesli nie masz LPG to spradz odmu i układ podcisnieniowy pod katem nieszczelnosci bo jest to powód błedu o ubogiej mieszanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam lpg. Niby mechanior sprawdził układ podciśnienia, spróbuję jescze tę odmę i kata.

Przydałby się jeszcze namiar do jakiegoś znawcy tematu z okolic gdańska, bo to trochę chyba drogi interes do serwisu odstawić auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wtryskiwacze ktoś sprawdzał :whistling: Nie dolewałeś jakiegoś specyfiku do czyszczenia układu paliwowego?????

---------- Post dopisany at 08:24 ---------- Poprzedni post napisany at 08:21 ----------

albo nadal przepływka :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten sam błąd, w moim przypadku padniety zawór DV

DV? Mógłbyś jaśniej. Dzisiaj dorwałem w końcu zestaw do pomiaru ciśnienia paliwa, wyszło mi 2.8 bara na listwie wtryskowej, a wskazówka ciśnieniomierza drgała jak szalona w zakresie 0.2-0,4. Teraz pytanie, jakie ciśnienie paliwa powinno być na listwie? 4 bary? Jeśli cztery to mam chyba winnego?

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:53 ----------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pompa ma stałe cisnienie 4 bary

musisz na VAG-u sprawdzic jak oscylują sondy lambda, co sie dzieje z przepływką, wtryskami

duzo pali sieczki czy jest w normie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało dostaje paliwa

filtr podmieniałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ja się tylko chce dowiedzieć dokładnie jakie powinno być ciśnienie paliwa w układzie. Filtr i pompke sobie wymienie jeślo będzie trzeba tylko potrzebna mi konkretna odpowiedź, jaka wartość powinna bć na listwie na wolnych obrotach, i jaka jest maksymalna wartość, 3bary, 4 bary a może 3.5 bara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałes juz podane info - 0.4MPa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...