Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

urywa dupe co? :decayed: będę następny :jerk:

Opublikowano
Wczoraj regulwoałem wajche więc przy okazji zmodziłem konsole usuwając popiałke i teraz jest schowek:decayed:

http://zapodaj.net/images/33f48e1496622.jpg

http://zapodaj.net/images/86990e9e32755.jpg

świetny modzik, też musze usunąc popiołkę

trzeba wyjmować tunel żeby wyjąć popiołkę, bo nie pamiętam?

Opublikowano

Ludzie w Twojej okolicy ktorzy nie wiedza o swapie a zobacza jak odskakuje b5 to bede w glowe zachodzic:grin:

Opublikowano

wlasnie mialem napisac cos w tym temacie haha ;d zaskocz osiedlowych cwaniaczkow ! :wink:

Opublikowano
  • Autor
Wczoraj regulwoałem wajche więc przy okazji zmodziłem konsole usuwając popiałke i teraz jest schowek:decayed:

http://zapodaj.net/images/33f48e1496622.jpg

http://zapodaj.net/images/86990e9e32755.jpg

świetny modzik, też musze usunąc popiołkę

trzeba wyjmować tunel żeby wyjąć popiołkę, bo nie pamiętam?

Tak trzeba wyciągnąc bo od spodu są 2 zaczepy na popiałke , ogólnie 10 minut roboty i mamy ładny schowek :)

No ośce lipa bo nic tu nie ma ale wyjechać poupalać na miasto i wciągać audice prawie 15 lat młodsze i warte 10 razy więcej powoduje niezłego banana na japie:naughty:

Nie pozostaje nic jak tylko czekać na pogode:decayed:

Opublikowano

Kolego też wyrzuciłem u siebie popielniczke. Jak gniazda zapalniczki często nie używasz to bez większych problemów przeniesiesz ją do schowka, nic nie trzeba kabli ciąć, przedłużać. Wystarczy schowek pasażera odkręcić. pzdr, masz może przepustnice do ADR?

Opublikowano
Kolego też wyrzuciłem u siebie popielniczke. Jak gniazda zapalniczki często nie używasz to bez większych problemów przeniesiesz ją do schowka, nic nie trzeba kabli ciąć, przedłużać. Wystarczy schowek pasażera odkręcić. pzdr, masz może przepustnice do ADR?

to odkręciłes schowek pasażera i miałes dostęp do wyjęcia popiołki?

Opublikowano

nie, popielniczkę wywaliłem bez demontażu tunelu. Wystarczy wyjąc wkład popielniczki a potem podważyć chyba 2 zatrzaski i wychodzi bez problemu. Po odkręceniu schowka mogłem przełożyć kabel od gniazda zapalniczki właśnie do schowka. Potem tylko podłączyłem gniazdo zapalniczki do kabelka który wcześniej przeniosłem do schowka.

Opublikowano
  • Autor

No własnie musze przenieśc zapalniczke do barku bo tu mi nie pasi:wink:

Opublikowano

Ile kolego wyniósł cie ten cały swap na 1.8T?

Opublikowano
  • Autor

4-5k

Opublikowano

No ośce lipa bo nic tu nie ma ale wyjechać poupalać na miasto i wciągać audice prawie 15 lat młodsze i warte 10 razy więcej powoduje niezłego banana na japie:naughty:

Nie pozostaje nic jak tylko czekać na pogode:decayed:

mówisz problemy z trakcją

mówisz że zima zła

a ja na to nam wyjebane bo mam quattro :decayed:

Opublikowano
  • Autor

już się tak nie podniecaj tym quattro:grin:

Opublikowano
już się tak nie podniecaj tym quattro:grin:

przynajmniej nie marudzę że jeździć się nie da bo niema trakcji :grin:

jak byś się przeleciał 1.8TQ to też byś się podniecał i miał non stop banana na twarzy :banan:

Opublikowano
  • Autor

to kiedy krecha FWD vs Quattro?:naughty:

Opublikowano

za godzinkę jestem dostępny :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie no dzisiaj nie dam rady, w przyszłym tyg mozemy się ustawić jak przyjdą mi łapy do skrzyni:wink:

Opublikowano
Nie no dzisiaj nie dam rady, w przyszłym tyg mozemy się ustawić jak przyjdą mi łapy do skrzyni:wink:

ok ok przyznaj się że liczysz na to że pogoda się poprawi :wink:

Opublikowano
  • Autor
:whistling::decayed:
Opublikowano

wyrezałeś już wydech??

kiedy się bawisz z DP i FMIC??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.