Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] ALT by emay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich posiadaczy :a4fan:

W styczniu 2011 roku wpadłem na pomysł aby zakupić coś większego, bo golf już robił się mały.

Auto upolowałem dopiero w maju 2011. Decyzja padła stety/niestety (jak kto woli :decayed:) na AUDI A4 B6 ALT 2.0 L

Przebieg 189 kkm rok 2001 oczywiście sedan bo avant według mnie brzydki:wink:.

Auto przytachane z Niemiec.

Wyposażenie (na niebiesko to co dołożone):

- Zawieszenie 1BA

- Xenony + spryskiwacze

- Halogeny

- Pełen FIS

- Tempomat

- Pakiet skóry: Gałka od biegów, uchwyt ręcznego, 3 ramienna kierownica

- Concert II + 10 głośników

- Klimatronik 2 strefowy

- Szyby elektrycznie otwierane/zamykane przód

- Elektrycznie ustawiane i podgrzewane lusterka zewnętrzne

- Felgi 15"(zima) - Felgi 16"(lato)

- 6 x AIRBAG

- Podłokietnik z przodu i z tyłu

- Kontrola trakcji ESP

- Kolor LX7Z - DELFINGRAU EFFECT

- Centralny zamek, otwieranie bagażnika oraz domykanie szyb z pilota

- Fotele sportowe przednie podrzewane

- Fotele tylne dzielone z pokrowcem na narty

- Pakiet schowków pod fotele przednie

- Dekory alu

- Pakiet chrom: kubek, ESP i wizytownik

Kilka fotek:

00008.jpg

00009.jpg

00010.jpg

Nadchodzące zmiany:

- Wymiana schowka

- Hamulce 320mm przód, 288mm tył

- Może fela 17" S-line

- Obszycie kierownicy skórą

Na razie tyle pozdrawiam :cool:

Opublikowano

No to zaraz sie zacznie :decayed: ładna seria :wink:

Opublikowano

Jest co modzić tylko - za silniczek i - za sedana:wink:

Opublikowano

fajna furka ,zacny kolorek, te wycieraczki wewnątrz robią wrażenie-kozackie- ... bezawaryjności!!

Opublikowano
  • Autor
fajna furka ,zacny kolorek, te wycieraczki wewnątrz robią wrażenie-kozackie- ... bezawaryjności!!

Pranie tapicerki było.:polew:

Opublikowano

seria jak seria... fajnie ze ma spryski:naughty:

jak z olejem? duzo ? bo nie pytam czy tylko ile?::wink:

Opublikowano

ładna seria, xenon, grzane d*py :thumbup1:

bezawaryjności :wink:

Opublikowano

Może jakieś foto z zamkniętymi drzwiami, bo wygląda jakbyś wietrzył auto po trupie :decayed: Fajny kolorek :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
seria jak seria... fajnie ze ma spryski:naughty:

jak z olejem? duzo ? bo nie pytam czy tylko ile?::wink:

Zmieniłem z 10w40 na 5w50 i jak na razie testuje. 10w40 palil litra na 4k km.

Niedługo dodam zdjęcia po rezaniu:wink:

Zdjęcia dodane na nowych felach.

---------- Post dopisany 06-06-2012 at 15:44 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2012 at 13:14 ----------

Wątek do zamknięcia. Auto sprzedane.:banan:

Opublikowano

Nie wyrabiałeś na olej? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.