Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Moja nowa a4 :) / Pare zmian !!!


lelus_DT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po sprzedaniu mojej uprzedniej a4 (fotki niedawno umieszczalem na forum) postanowilem wybrac sie do sasiadow po zakup nowego wozka oczywiscie cos z OOOO, bylem nastawiony na a4 po 2001r lub a6 ewentualnie jakiegos ladnego passata po 2001 r, troche sie ojezdzilem nie znalazlem nic ciekawego a passat ktorego mialem nagranego byl koszmarny pod kazdym wzgledem, zalamany wracajac do domu zauwazylem a4 taka jak mialem wiec z czystej ciakowsci zjechalem zobaczyc co to za wynalazek. Na pierszy rzut oka no kolor taki sobie, ale wszystkie szczelinki idealnie rowne, praktycznie na autku zero rysek nie mowiac juz o obiciach, szyby wszystkie oryginal na oko malowania nie znalezlismy wiec w ruch poszedl miernik grubości lakieru, ku mojemu zdziwieniu wszedzie oryginal, zadzwonilismy po wlasciciela - okazal sie nim dziadzius 70 letni i posiadal on ten samochodzik od nowosci, serwis rowniutenko co 10 -12 tys do samego konca w autoryowanym serwisie audi - wszystko udokumentowane, srodek idalny zero wytarc, dziur czy czego kolwiek, wszystkie plasticzki dopasowane nic nie trzeszczy , silnik jak zegarek zero kopcenia , 2 komplety dywaniukow (gumowe + welurowe) ,ori radio, w podlokietniku oryginalna apteczka, zapas nie używany, gasnica (moze takie szczegóły ale to swiadczy o włascicielu do tego czasu jak kupowalem samochód to takie rzeczy wyciagali), 4 komplety kluczy(2 scyzoryki), a na wypasie : klimatronik , podgrzewane siedzenia, pompowane siedzenia, elektryka, alarm ori z modułem comfort, drewno.

Generalnie bardzo ladnie utrzymany egzemplarz jedynym minusem dla mnie tego autka to kolorek ale mysle ze mozna tez mu nadac "smaku", po ktorkim zastanowieniu sie zdecydowalem sie kupic te autko, na sam koniec dziadzia do rzucił mi komplet nowiutkich opon ziomwych wraz z felgami.

Plany na przyszlosc : Felgi 17' od rs4 (takie jak mialem na poprzedniej a4) , chromowe obwódki szyb ( juz kupilem ), lekka scieme szyb , Xenony, 3ramienna kierownica i podłokietnik :)

a o to kilka fotek(tak bylo kiedys) :

bdd3d5cd7166d5fbm.jpg

c2de584cd00f4588m.jpg

63a5a69c24c12962m.jpg

eda7c15983c6c808m.jpg

9efe37ec0b9383ffm.jpg

7b128b8cea92c692m.jpg

8797c231c8f58374m.jpg

11d8ee0b9b47fc03m.jpg

29050ea089f3d716m.jpg

43de387f4a6eb80fm.jpg

ca0811a9e9fc7206m.jpg

4d1de11082b9eaadm.jpg

a0658a3268963cd1m.jpg

1497d0b91493db4em.jpg

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

A tak jest dzis :

f4c083e29aacd1fem.jpg

c44fe27257b37ff1m.jpg

3ca133c7bc25b006m.jpg

cf8bd41d400b8c62m.jpg

63e362cb47a18d93m.jpg

98139cf75918487am.jpg

c24cd3d555a58c9bm.jpg

f21684b976c15864m.jpg

d20e99638cd38120m.jpg

Zrobilem prawie wszystkie mody jakie planowalem , pozostala mi 3ramienna kiera, ale raczej odpuszcze ta zmiane. Sorki za jakos fotek ale sie sciemnialo i nie wyszlo za dobrze :) w kotrys dzien zrobie jakies bardziej widoczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, fart chodzi po ludziach.

Co do koloru uważam, iż się trochę czepiasz, nie jest zły :)

A co do poprzedniego właściciela, to jest to o czym zawsze mówię - tacy ludzie starszej daty to pasjonaci. Dla nich auto było czymś niedostępnym, stąd zawsze o nie dbają. W obecnych czasach, już niekoniecznie dbamy o samochody, wszak to rzeczy, jakich wiele.

Te fele które masz są tymi, których bardzo nie lubię.

Powodzenia w użytkowaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie fele zabardzo nie widza dlatego chce zmienic na 17stki juz sie zaczalem rozgladac :) jesli ktos chce te 15 chetnie odsprzedam mam jeszcze jeden taki sam komplet tez do sprzedania:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie ile wyszlo to nie jestem w stanie powiedziec bo nie liczylem tego ,ale mysle ze z kosztami transportu, akcyza ubezpieczenie itd...po szybkim wyliczeniu to w 27,5 tys zl powinienem sie zamknac , rewelacja cenowa moze nie byla ale nie chodzilo mi tu o okazje , byl bym sklonny zaplacic za niego wiecej :) ladne autko mysle że kiedys z ewentualna sprzedaza tez nie bede mial problemu bo naprawde ciezko sie przyczepic do czegos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedalem poprzednia bo byla po malym przejsciu i juz mnie wszystko w niej draznilo hehe , a w tle to C7 i jest mojego ojca, moze kiedys odziedzicze heheh :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie nazywa mieś szczęście - w dzisiejszych czasach znaleźć auto "od dziadka" to wielka sztuka. Co do kolorku to mysle że przesadzasz - mnie się na przykład bardzo podoba - a jak jescze wprowadzisz modyfikacje o których piszesz to efekt wizualny będzie jeszcze lepszy. Od razu widać że A4 bardzo zadbana - szzcególnie wewnątrz brak jakiegokolwiek widocznego zurzycia - co dziadek to dziadek - tacy ludzie to potrafią dbac o autko (pewnie cały tydzień pucował autko w garażu zeby w niedziele babcie do kościoła zabrac :> hehe). W każdym razie tylko pozazdrościć autka od takiego właściciela. Jak możesz pochwal sie ile autko ma km nastukane.

W każdym razie powodzenia w użytkowaniu i samych poztytwnych wrażeń z jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko ma 165 tys, a ostatni serwis byl przy 160 tys i jest to wszystko udokumentowane, jak ojciec byl w serwisie audi ze swoja niunka to przy okazji sprawdzil autentycznosc mojej ksiażeczki ser. i wszystko sie zgadzalo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu sprzedałeś poprzednią audike??przecież to był ten sam model

a ta b7 w tle to też twoja?

to nie jest b7.... to a3 sportback w tle stoi

co do autka to nic tylko pogratulowac dobrego wyboru :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tle to C7 i jest mojego ojca, moze kiedys odziedzicze heheh :slina

Kolego jak A6 to C6 :wink4:

Autko w super stanie ... pogratulował zakupu :th:

Kolor..no mnie sie średnio podoba ..ale nie jest najgorszy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za ot ale to nie ani b7 ani a6 c6 czy tym bardziej c7 ;] to po prostu a3 sportback jest ;)

ps. lelus_DT a gleby nie planujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.wspominales o listwach chromowych na, okna jak to zamontowac?i gdzie kupic ,ja mam kombi.

Poszło na PW .

Do sedana dużo łatwiej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory za ot ale to nie ani b7 ani a6 c6 czy tym bardziej c7 ;] to po prostu a3 sportback jest ;)

ps. lelus_DT a gleby nie planujesz ?

to nie jest a3 na pewno jest to nieco wiekszy model A6 S-line quattro r 2006 czyli C6 tez sie walnalem piszac C7 :polew::) specjalnie fotka dla Ciebie prosze bardzo :):

88487483hj8.jpg

82110057us1.jpg

Co do gleby zobaczymy, w poprzednim modelu nie mialem i wygladalo calkiem znosnie, jak bedzie brzydko wygladac to zaloze, ale zabardzo nie usmiecha mi sie go zbyt utwardzac, wogole powaznie sie zastanawiam czy nie zalozyc 16stek , jednak komfort nie co wiekszy jest ale za to 17stki robia duzo wieksza robote :/ juz sam nie wiem co zrobic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. auto pieknie zadbane. kolor mi tez sie nie podoba, ale mozna sie przyzwyczaic, poco zamazywales numer rej a6 skoro i tak widac na poprzednich zdjeciach :P

Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamazalem takie juz mialem zdjecie na kompie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a podobny z tylu do sportbacka ... moj blad ;P ale te ledy wlasnie mi cos nie pasowaly ;) hehe

ladna a6 ;> :kox:

zycze odziedziczenia po rodzicach autka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde a podobny z tylu do sportbacka ... moj blad ;P ale te ledy wlasnie mi cos nie pasowaly ;) hehe

ladna a6 ;> :kox:

Aaa nie mowiłem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...