Skocz do zawartości
IGNOROWANY

CZy trzeba na nowo ustawiać spalanie po zdjęciu akumulatora ?


juzek114

Rekomendowane odpowiedzi

Sciągnołem na 24 h aku zeby naładować i teraz pytanie czy cos się nie po przestawia ? Nie musi mi gazownik znowu ustawiać spalania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi. Instalacja gazowa jest ustawiana metodą mechaniczną a nie elektroniczną. Także nie masz się czym martwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi. Instalacja gazowa jest ustawiana metodą mechaniczną a nie elektroniczną. Także nie masz się czym martwić

Kolego:D instalacje " sekwencyjne" to instalacje oparte na elektronice i regulacje robi sie programem. Na przykłąd dam ci BRC.Tam programujesz na nowo mape i na nowo uczysz wtryskiwacze gazowe od benzynowych ( to robi program automatycznie):D .nic sie nie robi mechanicznie.no chyba ze cisnienie na reuktorze!!nic pozatym.Mechanicznie to ustawia sie instalacje zwykłe oparte na mikserze, ale sa rowniez inne na mikserze tyle ze je tez sie ustawia programem.

Notomiast jezeli chodzi o to czy mapa sie wysypie ;po odpieciu akumulatora to mozna powiedziec ze na 80% nie ale zdarzaja sie przypadki ze moze sie rozjechac.Nie wiem jaka masz instalacje.Pewnie staga albo cos innego moze brc tego nie wiem to o nie nie musisz sie martwic.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musi. Instalacja gazowa jest ustawiana metodą mechaniczną a nie elektroniczną. Także nie masz się czym martwić

Tak trzeba walić młotkiem to się ustawi bo jak to mówią bez młota to nie robota he .

A tak na serio to co miałeś na myśli metodą mechaniczna ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zaszkodzi na nowo zrobić mapy dla pewności :whistling:

Chyba bym był samobójcą jak bym miał za każdym razem po odpięciu AKU. stroić LPG . widać że nigdy tego nie robiłeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że często odpinasz aku na 24h :wink:

Nie napisałem że trzeba, napisałem że nie zaszkodzi a Ty się tak nie spinaj :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego już wszyscy wiedzą że ci pali 5.5 LPG a teraz do tego po odpięciu AKU stroisz instalkę hahaha zabawny jesteś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego już wszyscy wiedzą że ci pali 5.5 LPG a teraz do tego po odpięciu AKU stroisz instalkę hahaha zabawny jesteś .

Kolego uris nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd :facepalm: pytanie kolegi juzek114 brzmiało "czy trzeba", ja nie napisałem ze trzeba, napisałem jedynie że to nie zaszkodzi. Jeśli Twoim zdaniem (chyba że ktoś jeszcze tak uważa) zrobienie mapek jest szkodliwe to napisz proszę dlaczego - sam się chętnie nauczę czegoś nowego i głupot nie będę robił :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego @sokal słowo nie zaszkodzi uwierz mi nie jest tu stosowne.Nie zaszkodzi jak dolejesz STP do paliwa ,jak zatankujesz na innej stacji itp.. no ale bez przesady strojenie LPG nie robi się w 5 min !!! .Jeżeli kolega ma dobrze zestrojona instalacje LPG to reset komputera PB kompletnie na nic nie wpływa wystarczy że przejedzie z 10-15km na PB i po temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego @sokal słowo nie zaszkodzi uwierz mi nie jest tu stosowne.

Zatem przepraszam :dziura:

Jeżeli kolega ma dobrze zestrojona instalacje LPG to reset komputera PB kompletnie na nic nie wpływa wystarczy że przejedzie z 10-15km na PB i po temacie.

Zgadzam się :ok2:

Reasumując, po odpięciu aku NIE TRZEBA regulować instalacji gazowej. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po czym poznac ze cos jest nie halo z instalka tzn ze sie rozprogramowala ?

Tez mam ADP i brc sequent...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...