Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Instalacja LPG firmy Necam - nie przełącza się na gaz.


troberto

Rekomendowane odpowiedzi

Mam instalację firmy Necam oryginalnie montowaną w Holandii. Chodziła bez zarzutu przez 8 lat aż pewnego razu nie gaz się nie załączył samoczynnie, trzeba było przytknąć kilka razy stacyjką od gazu i po pewnym czasie wogóle odmówił współpracy i nie przełącza się wogóle. W momencie, gdy stacyjka jest w położeniu gaz, świecą się diody stanu gazu, i świeci się ostatnia pomarańczowa (w normalnej pracy ostatnia również jest zielona). Elektrozawory - sprawne, czujnik temperatury również wydaje się bez zarzutu. Na pierwszy rzut oka wygląda jakby coś było z elektryką nie tak, bo nie ma żadnego sygnału załączającego elektrozawory itd... Czy macie jakieś pomysły co począć? Ewentualnie adresy jakiś dobrych mechaników, którzy znają się na tej instacji i mają soft? Wymiana tej instalacji na inną nie wchodzi w rachubę - ona nie ma sobie równych w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, widziałem już tę stronę, widziałem również tę:http://koltec.i15.eu/. niestety bez znalazłem jeszcze nikogo kto miał podobne problemy. chyba pozostanie jednak mechanik, tylko który jest godny uwagi (okolice wawy lub węgrowa - znacie kogoś?), bo nie chcę żeby czegoś przypadkiem bardziej nie spaprał. Doświadczyłem tego przy okazji mojego poprzedniego samochodu, majstrował dwa dni przy samochodzie, rzucił kluczami i powiedział, że się nie da zrobić. Wystarczyło poszukać w internecie, właśnie w takich miejscach jak to i naprawa zajęła dwie godziny z wykorzystaniem zestawu kluczy topex z supermarketu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...