Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
lapy tylko na ledzie, jakie jeszcze plany masz co do autka?

20", ledy na przod, gwint, kierownica z łamanym dołem i musze sie w koncu zabrac za wymiane relingów.

Pablo... jakie tam zmiany;p

Opublikowano

Topor, masz numer tych felg?

83503438.jpg

Opublikowano

20", ledy na przod, gwint, kierownica z łamanym dołem i musze sie w koncu zabrac za wymiane relingów.

czyli calkiem podobnie jak u mnie :)

kiere bierzesz od tt

u mniejeszcze pare innych akcentow wpada, ale to juz raczej smaczki

wymiana relingow?

na jakie bedziesz zmienial?

czarme?

Opublikowano
  • Autor

sqizzy, numer mam, podam Ci wieczorkiem:)

Rafał, -kierownica z TT;) z multifunkcja oczywiscie, a relingi w C6 musowo muszą być czarne przy jasnym lakierze.:wink:

Opublikowano

Masz jakies namiary na kiery e dobrej cenie czy czeka mnie szukanie po allegro?

Myslalem nad zmiana chromu na czern ale nie jestem.przekonany do tego

Tylko.ze ja mam troche ciemniejszy lakier bo daytona grey

Sent from my Nokia 3210 using Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

kierownice mozna w dobrej cenie wytargać czasem na allegro albo na giełdzie w Lubinie ;)

ja jak zobaczyłem swoje auto na mobilach to od razu pomyslalem " po chu** ten chrom na dachu" :)

Opublikowano
sqizzy, numer mam, podam Ci wieczorkiem:)

Fajnie :decayed:

Zachorowałem na te felgi

Opublikowano

4F0 601 025 L :wink:

Opublikowano

Ona występuje w 18 calach ?

Wysyłane z mojego HTC Desire Z za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

W 18" występuje ale z dopiskiem dla miękczaków na końcu numeru :whistling::decayed::wink:

Opublikowano
W 18" występuje ale z dopiskiem dla miękczaków na końcu numeru :whistling::decayed::wink:

:polew::polew::polew:

Opublikowano
W 18" występuje ale z dopiskiem dla miękczaków na końcu numeru :whistling::decayed::wink:

Czyli idealna dla mnie

:wink:

Wysyłane z mojego HTC Desire Z za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

ta felga w b5 robi nitroszał, były dwie B5ki w rothenburgu na tym kole i sie zakochałem na nowo w B5;p

Opublikowano

Serio ta felga wychodzi w 18" ? Ni kuta znaleźć nie mogę :facepalm:

Chyba że alvaro robi sobie ze mnie jajca :wink:

Opublikowano
  • Autor

serio serio;) w A3 jezdziła w serii;)

Opublikowano
serio serio;) w A3 jezdziła w serii;)

no to się pytalem na batalionie czy to:

8p0601025ae-7-5x18-et-54-50485.jpg

i felga z tego zdjęcia:

285003_444676435578211_101742236_n.jpg

To to samo. To pisali że nie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

felga w 18 i 19 rozniła sie ET i szeokoscia samej felgi, co za tym idzie nieco inaczej one wygladaja,

18 z A3 miala 7,5" a 19 8,5" i ET 45

i robił to speedline i bbs;)

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:00 ----------

tak w ogole to tanio oddam przedni zderzak zwykly z otworami na spryski i tylna klape z ori ciemna szyba Avant;)

Opublikowano
felga w 18 i 19 rozniła sie ET i szeokoscia samej felgi, co za tym idzie nieco inaczej one wygladaja,

18 z A3 miala 7,5" a 19 8,5" i ET 45

i robił to speedline i bbs;)

pewnie w A3 te felgi są "bardziej płaskie", muszę kowiego dorwać żeby dał mi namiar na temat od tej czarnej s4

Opublikowano
  • Autor

są przez et i szerokosc;)

Opublikowano

Zdrowy ten Twoj szaraczek :slina: tyle ze moja bardziej szara/grafitowa Twoja bardziej w srebrny wpada

grill robi robote wypas :naughty:

Ledy z przodu jeszcze i bedzie kox

i te srebrne relingi obowiazkowo w czern :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.