Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV


topor

Rekomendowane odpowiedzi

Byl supersport a w pon odbieram kw;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze bedzie duuuzo gorzej, a jes delikatnie sztywniej od 1bv;) jaja;p B5 na gwincie bylo twarde jak kamien;p

inna klasa pojazdu, rocznik tez ma znaczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super A6

Kurde chyba ja musze zrobic jakaś aktualizację :) mojego A6 bo troche porezałem :)

ale jakoś fot nie chce mi sie robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super A6

Kurde chyba ja musze zrobic jakaś aktualizację :) mojego A6 bo troche porezałem :)

ale jakoś fot nie chce mi sie robić :)

A na :bicz: już dawaj fotki. (oczywiście u siebie w temacie :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Karol widzę zmiana tytułu tematu :wink:

muszę poczynić jakieś zmiany w wątku, niebawem moj znajomy fotograf cyknie jakies pro słit focie;)

Planuję jescze wymianę grilla na inny (moj eslajnowy przedlifoty poszedl do zyda za dobry hajs:decayed:) i koniec rezania A6...;) zajmę się czyms innym.:naughty:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

super A6

Kurde chyba ja musze zrobic jakaś aktualizację :) mojego A6 bo troche porezałem :)

ale jakoś fot nie chce mi sie robić :)

dziekuje Piotr!!

btw;) mam rodzine w Pomiechówku, moja babcia tam mieskzala po wojnie z tego co pamietam z opowiadań:decayed:

---------- Post dopisany 20-03-2013 at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany 11-03-2013 at 23:08 ----------

grafitowe łopaty 18" szukaja nowego wlasciciela;)

---------- Post dopisany 25-03-2013 at 23:36 ---------- Poprzedni post napisany 20-03-2013 at 15:12 ----------

grill S-line przedlift juz na ucie;)

100% s-line exterieur nie wspominajac o lotce która wg mnie w s-line jest za mała;)

---------- Post dopisany 26-03-2013 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 25-03-2013 at 23:36 ----------

img2805q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest sir Nowak:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro audik dostaje niesczesna nowa wiązke do tylnego zacisku i intensywnie mysle nad sciema wszytskich szyb:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sciemniaj.

Moim zdaniem to juz nie pasuje do powaznych( czytaj: nie golf, civic, astra ) samochodow :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sciemniaj.

Moim zdaniem to juz nie pasuje do powaznych( czytaj: nie golf, civic, astra ) samochodow :grin:

Mam takie samie zdanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak, ale w a6 zrobiłbym wyjątek, bez ściemy jest jakaś taka krowiasta :decayed: a czarna szyba ją troszkę wyszczupla, ja bym ściemniał od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak, ale w a6 zrobiłbym wyjątek, bez ściemy jest jakaś taka krowiasta :decayed: a czarna szyba ją troszkę wyszczupla, ja bym ściemniał od razu

Tutaj mam całkowicie odmienne zdanie:

brak czarnych szyb - nawet delikatnie fabrycznie przyciemnionych sprawia, że duże samochody kombi jak A6 czy SUVy wyglądają zgrabniej - jasne szyby nadają im lekkości i wydają się na trochę mniejsze niż są w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ciezki temat z szybami... jak widze u mnie na wsi jak leci A6 w moim kolorze z ciemnymi szybami to zawsze sie zniechecam:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...