Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Włączenie dzwięku zapięcia pasów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chcialem wlaczyc dzwiek zapiecia pasow i szukalem na forum wiem ze trzeba zmienic wartosci tylko ktore? U mnie jest tak:

wchodze w 17 instruments i potem mam takie wartosci :

Softare coding: 00100

Workshop code: 00149

jakie wartosci mam wpiseac zeby dzialal dzwiek dodam ze auto jest angielskie .

Prosze o pomoc i pozdrawiam

Opublikowano

[h=2]Coding 17[/h]

  • 00??xxx: Options I
    • +00 = 1. K-Number (Europe/USA/Rest of World)
    • +01 = Smaller Fuel Tank Volume (All-Wheel-Drive)
    • +02 = Side Marker Lights Indicator Lamp inactive
    • +04 = 3. K-Number (Rental Cars)
    • +08 = 2. K-Number (Australia)
    • +16 = Clutch Pedal Switch Operation in FIS Display

    [*] 00xx?xx: Country

    • 0 = Germany (D)
    • 1 = Rest of World (RoW)
    • 2 = USA (US)
    • 3 = Canada (CAN)
    • 4 = Great Britain (GB)
    • 5 = Japan (JP)
    • 6 = Saudi Arabia
    • 7 = Australia (AUS)

    [*] 00xxx?x: Seatbelt Warning

    • 0 = No Seatbelt Warning
    • 1 = Seatbelt Warning Europe-NCAP
    • 2 = Seatbelt Warning USA and Canada (NAR old)
    • 3 = Seatbelt Warning USA and Canada (NAR new)
    • 4 = Seatbelt Warning Europe-NCAP (incl. passenger)
    • 5 = Seatbelt Warning USA and Canada old (incl. passenger)
    • 6 = Seatbelt Warning USA and Canada NAR new (incl. passenger)

    [*] 00xxxx?: Options II

    • 1 = Standard (< 11/2006)
    • 4 = Washer Fluid Warning inactive (11/2006 >)
    • 8 = Washer Fluid Warning active (11/2006 >)

Opublikowano
  • Autor

Dobra ale ktory z kodow mam zmienic? softare? czy workshop?

czy wiesz moze co znacza ustawienia moje? te ktore napisalem?

Opublikowano

Przed ostatnio cyfre zmieniasz na 4 ( Ale nie wiem czy masz czujnik zapiecia pasów ???) . A w kodowaniu masz zaznaczony tylko jezyk ( Rest of World (RoW) )

00xxx x:? Pasów bezpieczeństwa

0 = No Warning pasów bezpieczeństwa

1 = Ostrzeżenie pasów Europa-NCAP

2 = pasów bezpieczeństwa USA i Kanada (NAR życia)

3 = pasów bezpieczeństwa USA i Kanada (NAR nowy)

4 = Ostrzeżenie pasów Europa-NCAP (w tym pasażera)

5 = pasów bezpieczeństwa USA i Kanada stary (w tym pasażera)

6 = pasów bezpieczeństwa USA i Kanada NAR nowy (w tym pasażera)

........a przy okazji to masz samouczek jak sie posługiwać kompem :wink:

http://www.vcds.eu/downloads/Instrukcja%20obslugi%20oprogramowania%20VCDS.pdf

Opublikowano
  • Autor

No dobra ale gdzie zmienic ta cyfre:

tu:

Softare coding: 00100

czy tu:

Workshop code: 00149

dzieki

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

aha i jak sprawdzic czy mam wogole czujnik?

Opublikowano
  • Autor

chyba sie nie dowiem ktora wartosc mam zmienic..... :(

Opublikowano
chyba sie nie dowiem ktora wartosc mam zmienic..... :(

Software Coding

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano
  • Autor

ok ustawilem na :

software coding : 00140

jutro sprawdze jak rusze autko bo dzis nie wyruszam nigdzie zobaczymy dziekuje za pomoc...

---------- Post dopisany 22-04-2012 at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 16:51 ----------

Zrobilem tak jak mowiliscie ale niestety nie dziala dalej........

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Zrobilem tak jak mowiliscie ale niestety nie dziala dalej........

Opublikowano

Pewnie jest tak ze twoje zapinki pasow sa bez czujnikow zapiecia dlatego nie dziala

Tap-tap from SGSII

Opublikowano
  • Autor

jak to sprawdzic czy sa czujniki? jakies kable ida pod fotelami....

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

???

Opublikowano
jak to sprawdzic czy sa czujniki? jakies kable ida pod fotelami....

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

???

tu masz numer

http://imageshack.us/photo/my-images/8/pasy.jpg/

Opublikowano
  • Autor

mam takie cos :

8EO 857 7550 010

ALE ABS

Opublikowano
  • Autor

od zapiecia pasow chyba nie ale pod siedzeniem sa jakies kable a nie mam podgrzewanych foteli...

Opublikowano
  • Autor

hmmm w podlodze auta czy w fotelu?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.