Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie , traci moc - STAG 300


dorian30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem z instalacją gazową.Otóż podczas jazdy na gaz ( różnie od chwili odpalenia - pół godziny, dwie godziny) zaczyna szarpać autem, traci na mocy, pali na dwa trzy cylindry.Nie ma możliwośći przejścia na paliwo tak jakby coś się zacięło.Jedynie przystanek na żądanie - wypięcie instalacji gazowej z cylindrów i podpięcie paliwa powoduje iż samochód zaczyna normalnie chodzić.Mam moduł - kontroler wtrysku gazu STAG 300 - 4.Model auta 1,8 ADR 95 r.Czy ktoś miał podobne problemy i czy jest to wina tego modułu.P.S. Odwiedziłem stację i spychologicznie odesłany jedynie z kalibracją wtrysków, sprawdzeniem sondy.Błędem jest to iż odwiedziłem zakład z wypiętą instalacją a po jej spięciu uto chodziło ok.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest pies pogrzebany.Otóż kiedy byłem u gazownika samochód palił normalnie.Po wyjeździe była masakra że nie szło jechać i wypinałem instalację.Jak jechałem do niego ponownie to spinał do kupy i na komputerze wychodziło wszystko super.On sam twierdził że nie ma podstaw do wymiany(myślę że nie miał drugiego modułu na podmiankę a nie chciał kupować drugiego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jaki kolor wtryskiwaczy i jakiej firmy bo niektóre to kicha i nawet po paru tyś klękają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że szwankuje emulator w sterowniku lpg. Jeśli nie masz na podmiankę to ewentualnie można wysłać do Białegostoku do AC. Sprawdzą i jeśli będzie uszkodzenie to naprawią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...