Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T AEB FMIC Zderzak seria a S4


tzc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Mam mały problem mianowicie ostatnio trochę siedziałem przy silniku między innymi zamontowałem FMIC uniwersalny 550x180x65mm rury alu i łączenia silikon zbrojony po zamontowaniu i małych przeróbkach nadszedł czas na założenie zderzaka i tu też liczyłem się z cięciem ale po dłuższym czasie zrozumiałem, że to nie ma sensu bo po wycięciu dolnych elementów zderzaka i tak brakuje mu jeszcze z 1,5cm/2cm żeby zgadzała się linia błotnik zderzak tzn nie mogę go dopchnąć do środka opiera się na dole FMIC i na kolanie wychodzącym z niego a juz jest cienko plastiku w miejscach dolnych kratek. Pytanie moje polega na tym czy po zamontowaniu zderzaka o S4 będzie ok tzn prawie tyle samo czy dużo więcej ? odległość między FMIC a chłodnicą klimy około 1cm

Tak przy okazji może ma ktoś zderzak od S4 kompletny.

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja spasowałem bez problemu zderzak i to jeszcze ze spryskami, również mam centymetr od chłodnicy przy takim samym coolerze, wycięte pionowe poprzeczki środkwej kratki, ale nie potrzebnie, wystarczyło je troche podlizać od wewnatrz, kratki boczne pozbawione są jednego zaczepu i cześciowo liźniete o jakis centymetr grubosci w tym rogu co zaczepu brak, zderzak normalnie wchodzi

Kwestia dobrego uspawania dolotu by wszystko pasowało jak nalezy

W zderzaku S4 również będziesz musiał podszlifowac troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pod zderzakiem od S4 siedzi rdzeń o wymiarach 630x200x65 i wcale wycinania nie miałem dużo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł_M a kratki bez problemowo weszły u ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze wyprofilujesz kolanka to sie obejdzie bez podcinania

img8935pc.jpg

img8937q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co widzę to jego strone kierowcy mam tylko inaczej bo mam od razu kolano silikonowe 45' a lewa strona identycznie

o takie foto mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie same ramki mieszczą się w zderzak natomiast kratki trzeba trochę przerobić, ale mi nie przeszkadza zderzak bez ramek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...