Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Łożysko sprężarki klimatyzacji


Roodrock

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow.Kieruje sie z prosba o udzielenie mi paru wskazowek. Jak kupilem samochod to poprzedni wlasciciel powiedzial ze z klimatyzacji zostal zdjety pasek i napinacz bo byly popsute i ma on kupione nowe ale mechanik ktory mu robi samochod jest w niemczech i nie zdazyl zalozyc. To naprawde zalosna historyjka i zle sie czuje ze dalem sie nabrac.

Pojechalem do mechanika zeby mi to zalozyl. On tylko wlozyl reke i zakrecil sprezarka i powiedzial ze lozysko jest zatarte i pasek zostal zdjety celowo bo inaczej w kabinie nie daloby sie wytrzymac.poradzil mi kupic uzywana z gwarancja rozruchowa. Czytajac forum znalazlem identyczny problem u innego kolegi tylko ze byl stary wiec postanowielem napisac nowy. Na forum byl kolega Iceman ktory zajmowal sie sprezarkami i fajnie by bylo gdyby ktos z was mial dostep do uzywanych sprezarek lub firm zajmujacych sie regeneracja(sprawdzonych). Najlepiej w okolicach Kuj-Pom

od 10 maja bede w polsce i samochod idzie na wymiane paska rozrzadu wiec zderzak bedzie zdejmowany i chcialbym odrazu zrobic to klime. Dzieki za pomoc.

-------------------------------------------------------------------------------

Sorki,prosze moderatorow o wrzucenie tego do klimatyzacji.

Czy moglby ktos sprawdzic w etce jaki numer sprezarki potrzebuje do AHU.

Na ebay znalazlem jedna od afn o numerze 8DO 260 805D i sie zastanawiam czy moze by ta byla dobra. http://cgi.ebay.co.uk/VW-PASSAT-AUDI-A4-A6-AIR-CON-AC-PUMP-COMPRESSOR-ZEXEL_W0QQitemZ370047888662QQihZ024QQcategoryZ9889QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

A co do lodzi to nawet na ebay znalazlem ta firme i maja kompresory tylko w kategorii audi nie maja do silnika AHU natomiast w VW maja i nie wiem czy bedzie pasowac. http://myworld.ebay.co.uk/amekaparts/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, po pierwsze zly dzial.

po drugie w lodzi kiedys widzialem sprezarke do audi regenerowana za 1500zl(wyglada jak nowa z gwaracjia 12msc).

Jak naprawialem swoja klime to pogadalem sobie troche z panem ktory to robil i powiedzial mi ze regerancji w polsce prawie nikt Ci nie bedzie w stanie zrobic, robia to gdzies chyba w holandii. Poszukaj sprezarki gdzies na allegro badz na jakims szrocie zaniem wyjedziesz z UK, tu bedzie chyba taniej. Pozdrawiam i powodzenia. Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...