Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi-Fan-Naturalnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich forumowiczów!!! :)

Posiadaczem Audi jestem od 2006:

-najpierw Audi 80 B3 - 1.8 LPG 90 Km (czarny poczciwy sedanik)

-od 2007 Audi A4 1.8 - 125 KM - biały poczciwy sedan, prezentował się tak :

29052009_002

29052009_003

Białe 18 -calowe Thomassony robił niezłe wrażenie:)

Samochód praktycznie bezawaryjny, w ciągu 28 miesięcy wymieniłem w nim tylko klocki tył, tarcze i klocki przód i jeden wahacz.

Od kwietnia 2010 jestem posiadaczem Audi A4 1.9 TDI AFN- 110 KM.

Wyposażenie:

- klimatronik

-1 din z fabrycznym radiem

-1/2 fis

-bez łokcia

-bez tempomatu

-2x elektryczne szyby

-regulowane lędźwia

-elektryczne lustra

-i inne poliftowe bajery

-4x airbag

Zafascynowany niezawodnością poprzedniczki zakupiłem poczciwego "klekota" tj diselka.

NIestety okazało się że porzedni właściciel (mimo że niewyglądał) okazał się wytrawnym handlarzem, ponieważ opchną Avanta w super odpowiednim dla siebie czasie, to znaczy: w kilka dni po zakupie zaczeło sie sypać wszystko: hamulce, zawieszenie, łożyska i niestety pompa:(

No ale cóż skoro już kupiłem to trzeba jeździć, naprawiać - płacić i płakać...

Po usunięciu wszystkich usterek co trwało i trwało bo po jednym wychodziło drugie niemiałem już ochoty ani motywacji w jakiekolwiek modowanie Audi. Wręcz przeciwnie zacząłem rozglądać się za innym Audi tj B6/B7 ew A3. Ale ceny owych modeli oraz ich niezawodność raczej mnie odstraszyły więc zaczołem się bawić obecną A4.

I tak sobie modze:

*Przyciemniłem szyby

*Wstawiłem radio

*Jakieś tam HiDy

*Felgi 17 "

*Licznik FIS

*Tempomat

*Podłokietnik

*Okleiłem część wnętrza folią carbon

*Obniżyłem sprężynami MTS o 40 mm

*Kierownica S-line trójramienna

*Wizyta u lakiernika

*Z normalnych napraw to ostatnimi czasy: całe zawiesznie przód, sprzędgło Sachs, hamulce przód Mikoda, regeneracja Turbiny i wieeeele innych :)

Tak się prezetowałą po zakupie :

p1030705

A tak teraz :

hugg

img_0471

img_0462

img_0467

p1050219

img_0466

W niedługim czasie będę się wybierał na wgranie nowego programu na jakieś mniej więcej 140 KM :)

Zapraszam do "dyskusy" i oczywiście do komentowania :) POZDRAWIAM

Opublikowano

najlepszy kolor w B5:decayed: a tak pozatym felga mi sie nie widzi, opuśc ją troche:wink:

Opublikowano
  • Autor

dopiero co opuściłem :) co prawda samymi sprężynami ale zawsze:)

Opublikowano

Biała ładna była:decayed: Nowa też fajna tylko aż sie prosie o 2 DIN :wink:

Opublikowano

Szkoda ze felg z białej nie zostawiłeś :)

Opublikowano

Gratuluje cierpliwości i podjęcia sie napraw , auto wyszło pięknie i oby służyło jak najdłuzej i bezawaryjnie:wink:

Opublikowano

super zarówno ta biała - te felgi robią swoje :P jak i ta nowa ;) ja się bujam ADR - ale niestety brakuje mi koników czasami...

Opublikowano

Relingi relingi gleba relingi pozatym zacnie:decayed:

Opublikowano

Ładna sztuka.

Same sprężynki wrzuciłeś a amorki seria? Też planuję zrobić taki zabieg . Mam pytanko czy autko nigdzie Ci nie tzw dobija?

Opublikowano
  • Autor

Tak same sprężyny - około 40 mm siadła. Nie dobija bynajmniej jak narazie niemaiłem takich objawów.

P.S.

Za mną wizyta u Leo(programista :D) - autko podkrcone do około 300 Nm. Dokadniejsze dane bede miał po hamowaniu:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.