Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zamiast komputera pokladowego...


Senior

Rekomendowane odpowiedzi

W miejscu gdzie pewnie wiekszosc z was ma komputer pokladaowy (tzn a srodku) mam takie dwa paseczki dlugie na pare centow. Cos tam sie najpewniej powinno wyswietlac ale ni chulery nie moge dojsc co i kiedy. Codzi mi o takie dwa male wyswietlacze poziome pod kontrolkami (tymi gdzie pokazuje np rezerwe paliwa). Bardzo prosze o pomoc co tam jest i kiedy to dziala :mrgreen: Przypuszczam ze tam cos powinno byc ale u mnie nie dziala i nie wiem czemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo juz o tym na forum kiedys chyba, wiec Cie pewnie zaraz jakis mod scignie o uzywanie szukajki:P ale z tego co ja sie orientuje to jeden z tych paskow wyswietla bieg automatu(jak sie oczywiscie skrzynie automatyczna ma:P) a drugi pokazuje temperature na zewnatrz... jak sie ma czujnik zewnetrzny...zaleznie od wersji wyposazenia... czyli nic Ci sie tam wcale wyswietlac nie musi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przynajmniej masz silnik...jedyny sluszny - TDI :) jasne ze fajnie by bylo miec komputer pokladowy - FIS, ale sadze ze jednak wiekszosc z tu obecnych nie ma FIS'a, co Ty mowisz, rzeklbym bluznisz, kazde audi jest dobrze wyposazone i tyle ;-) trzeba sie cieszyc z tego co jest w wyposazeniu, przeciez nawet standard daje pare guzikow, przelacznikow i silniczkow... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki sam zestaw wskażników.....tam jest tylko jeden pasek aktywny 2 jest pusty

ten jeden pokazuje temp. zewn. przydaloby sie zeby ca jakis czas pokazywąlo temp wewn. alenie ma to nie ma... jak jest ponizej = 5 stopni to dodatkowo jest sym. sniegu ...czyli uwaga....komputer dobra rzecz ale wtedy nie ma tylu wkaznikow...tu sa lampki i wskazniki ...a tam jak coś panioe to nie będziesz mial nic :lol: i znowu kasa :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mam kompa i tam mam pusto ale wiem że jest to miejsce na czujnik temp.zewnętrzej.Może ktos wie ile takie cuś kosztuje i czy jest problem w montażu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie za bardzo ja tez mam klimatronic i nic sie nie wyświetla,bo nic tam nie ma.Robiłem ramki na zegary i zdejmowałem licznik pusto tam jest po prostu nie ma tego czujnika temp.zewn.Klimatronic ma osobny czujnik widac go z przodu przed chłodnica..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...