[B5 AEB] Problem z odpowietrzeniem baku oraz porannym odpaleniem samochodu

robo1

witam kolegów i koleżanki-mam poważny problem-po odpaleniu mojej ( niuni)na benzynie ze zbiornika paliwa słychac jakies syczenie,a po chwili gdy chce odkrecic korek wlewu paliwa,slychac przy odkrecaniu korka jakby ciagnal powietrze jak (odkurzacz)do środka baku- i widac jakby zbiornik sie kurczył,a gdy juz odkrecę korek to zaczyna zmieniac obroty-a i zapomniał bym o jeszcze jednej kwesti-mam tez problem z porannym odpaleniem,musze go kilka razy pokrecic na rozruszniku,idopiero odpali,myslałem ze to może moze kwestia filtra paliwa,dzisjaj wymienilem i nic nie pomogło-tak jakby paliwa nie trzymał,i paliwo wracalo sie do baku-błagam pomózcie co to moze byc,bo ja juz nie mam do tego siły-jak byscie mogli to prosił bym tez o jakies linki-moze ktos z was miał juz podobny problem -z góry dziekuje za wszelkie podpowiedzi oraz porady- pozdrawiam Robert z warszawy.

Ja mam bardzo podobny problem tyle ze nie sluchalem jeszcze dzwiekow z baku ;)

Byc moze jest to pompa paliwa.... tutaj poczytasz wiecej na ten temat :

Teraz robie turbine/dolot/uklad hamulcowy ale za dwa tygodnie prawdopodobnie wezme sie za pompke ;) Dam znac jakie beda efekty

Pozdrowienia!

dokladnie poranne cofanie paliwa bo tak mi sie wydawlo ze sie dzieje mialem do chwili wymienienia pompy paliwa pozniej ustreki znikly :))) a pojawily sie stopniowo znow ale po korekcie programu jest juz znow oki :)) wiec ja u siebei obstawialem pompe tyle ze zalozylem wieksza niz seryjne 4 bary

vagujemy ! najpierw i nie patrzec czy jest blad czy niema patrzec zjakimi ustawieniami staruje zimny silnik

benzynie ze zbiornika paliwa słychac jakies syczenie

Zaworek wypalania oparów paliwa ze zbiornika sprawdzałeś? Było wałkowane na forum![br]Dopisany: 12 Wrzesień 2008, 09:09_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b5_arg_syczy_przy_wlewie_paliwa-t33730.0.html