Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbosprężarka AWX - uszczelki, nr katalogowe


nastradamus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się do czyszczenia turbinki w swoim avancie, co wiąże się z dodatkowymi zakupami, może jakiś dobry Człowiek podesłać mi nr katalogowe uszczelek do tego turbo, bo nie mogę znaleźć w szukajce :) jak dobrze kumam to potrzeba:

1. uszczelka oleju wejście (oring)

2. uszczelka oleju wyjście

3. uszczelka kolektor wydechowy - turbo (wogóle występuje?)

4. uszczelka turbo - wydech

nie bić, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. N 013 812 8 , 028 145 786

2. 028 145 757

3. 037 253 039 D

4. 3A0 253 115 ( nie musisz kupować :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między przewodem zasilającym olejem a turbo (nyplem) nie ma uszczelki, jest to na stożku. Ja zawsze jeszcze wykręcam rurkę EGRu co ułatwia demontaż turbo, więc możesz kupić uszczelkę między EGR a rurkę i rurkę a kolektor wydechowy. Między turbo a wydech lepiej wymienić uszczelkę, ale zazwyczaj trzyma po ponownym montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna, pozycja nr 3. 037 253 039 D to jest chyba uszczelka pod kolektor? a Ja potrzebuję uszczelkę kolektor-turbo? istnieje taka? czy tam się nie daje żadnej uszczelki?, bo wydaje mi się, że gdzieś widziałem taką ale nie wiem czy to samoróba czy co.

dzięki, pozdrawiam

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

wrclaguna, pozycja nr 3. 037 253 039 D to jest chyba uszczelka pod kolektor? a Ja potrzebuję uszczelkę kolektor-turbo? istnieje taka? czy tam się nie daje żadnej uszczelki?, bo wydaje mi się, że gdzieś widziałem taką ale nie wiem czy to samoróba czy co.

dzięki, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie widać jakiegoś uszkodzenia uszczelki ja bym nic nie wymieniał, złozył jak było i ma być spokuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...