Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy ten zestaw wejdzie do B5 -tki


Mrozial

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, jest wiosna, a ja jeszcze jezdze na zimowkach :,,,,((((, letnie opony zostawilem przy wymianie na zimowe, juz byly popelane bez bieznika, nalezal im sie odpoczynek.

Teraz intensywnie szukam zestawu z ktorego bylbym zadowolony, najlepiej 17tki , ale ciezko mi cos znalezc najlepiej ori...

mysle powaznie o tym zestawie:

Opony: PIRELLI CINTURATO P7

Rozmiar: 245/40/R18

Data prod: 2009

Wymiary: 8,5Jx18H2 ET29

http://allegro.pl/oryginalne-kola-audi-18-felgi-i-nowe-opony-i2295672684.html

napiszcie mi co sadzicie, czy to w ogole do mnie wejdzie, nie bedzie obcierac przy skrecaniu, mam chyba seryjne zawieszenie, obecnie jezdze na oponach 205/55/16 i mam kilka centymetrow zapasu nad rantem nadkola, obecnie mam et16 w felgach od allroad`a, i szczerze szukam czegos co szeroko wyglada.

co sadzicie o tych kolach, nie powinny chyba powiekszyc szczeliny miedzy nadkolem?? czytam, przegladam rozne posty i zaczynam tracic rachube, z obliczen wyglada ze kolo bedzie nieznacznie wieksze od obecnego.. (~5cm srednicy)

czy szerokosc 245 to nie za duzo, nie bedzie zahaczac o wahacze, blotniki itp.?

kazda madra uwaga bedzie cenna

dzieki za odpowiedzi, wnoszace cos do tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ładujesz to pod seryjna zawieche pozatym że bedzie smiesznie wygladac to wejdzie, ale jeśli myślisz o obnizonej to et 29 zmusi cie do wypchania nadkoli:whistling: a opona 245 to bez sens w b5, lepiej 225 załozyć, przynajmniej jeszcze jakosś bedzie jechać, bo przy tej co chcesz załozyc to ze 2s urwie na przyspieszeniu spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...