Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana turbo ...na jakie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam panowie mam pytanie mam audi a4 b6 1.9 130 km tdi AVF z 2004 r czeka mnie wymiana turbo a wiec do rzeczy kupic takie same czy jakies inne co bedzie lepsze bo na czasie chcem dac auto do jakiegos tunera .

Opublikowano

zaloz BRD:wink:

zawsze to jakis potencjał

Opublikowano

BRD + program :thumbup1:

Opublikowano

chciej jeszcze poczytac kilka tematow i bedzie dobrze

Opublikowano
  • Autor

a czy te turbo brd normalnie pasuje czy trzeba cos przerabiac

Opublikowano

dobrze mi się wydaje ze brd to jest firma KKK ??? jak tak to ja bym się nie pchał w to, wolał bym już założyć GTB1756vk trochę więcej problemów z założeniem ale ta turbinka bardziej przemawia do mnie.

Opublikowano
  • Autor

a czemu bys sie nie pchał

Opublikowano

bo dla mnie KKK to jest daleko daleko za garettem i podobno maja większego laga.

a czy te turbo brd normalnie pasuje czy trzeba cos przerabiac

z tego co ja się orjętuje to różni się wylotem z turbiny w AFV oryginalnie jest szybkozłączka a brd normalnie na opaskę

Opublikowano
  • Autor

hmmm..sam nie wiem co z tym zrobic

Opublikowano

musisz przeanalizować do czego dążysz do jakiej mocy i mylśe że przy zmianie turbo warto było by zainwestować też w FMIC

Opublikowano
  • Autor

masz u siebie zaslepiony egr

Opublikowano
masz u siebie zaslepiony egr

na dniach będzie, mam zaślepki od kolegi z forum:)

Opublikowano
  • Autor

tez mysle zeby zaslepic ale nie bardzo wiem czy warto a twoim zdaniem

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

chciałbym cos koło 190 km

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

chciałbym cos koło 190 km

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

chciałbym cos koło 190 km

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

chciałbym cos koło 190 km

Opublikowano
tez mysle zeby zaslepic ale nie bardzo wiem czy warto a twoim zdaniem

efekt podobno może być mało odczuwalny, ja myślę że po prostu mnie zamieszania będzie w układzie wydechowym i dolotowym, zaślepię zrobię logi doładowania to powiem Ci co to dało:) teraz zrobiłem porównanie doładowania na różnych filtrach powietrza i obawiam się zę zachwianie wykresu na początku może mieć coś wspólnego z EGR.

No to wymiana turbo + FMIC cie czeka i jeśli masz quattro to myślę że wzmocnienie sprzęgła również chyba że pójdziesz bardzo płasko z dołu.

Opublikowano
  • Autor

nie quattro nie mam ok wiec bede czekał jak wszystko bedzie ok to tez zaslepie

---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

dzieki za zainteresowanie sie tematem .Miłego dnia

---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

dzieki za zainteresowanie sie tematem .Miłego dnia

Opublikowano

na 190koni gtb zaklad bez sens i borykac sie ze zlozeniem sterowania.jest temat poczytaj,zastanow sie ile chcesz masz tam wszystko opisane,poza tym jest kilkanascie tematow o zwiekszaniu mocy w 1.9 i wymianach turbin

Opublikowano
bo dla mnie KKK to jest daleko daleko za garettem i podobno maja większego laga.
a czy te turbo brd normalnie pasuje czy trzeba cos przerabiac

z tego co ja się orjętuje to różni się wylotem z turbiny w AFV oryginalnie jest szybkozłączka a brd normalnie na opaskę

ponoc... ktos ...cos... mozliwe... załozyles? testowałes?

Laga ma?

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: dzwoni w kosciele tylko nie wiem w którym

Opublikowano

Rafalek wystarczy BRD :whistling:

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

Juby.... , Seba dobrze mówi - załóż przetestuj :decayed:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

Rafalek wystarczy BRD :whistling:

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

Juby.... , Seba dobrze mówi - załóż przetestuj :decayed:

Wystarczy mi opinia mojego tunera od softów nie muszę zakładać.

A poza tym Adamie mógłbym prosić Cie o log doładowania przy twoim setupie.

Opublikowano
  • Autor

a wiec bedzie brd dzieki panowie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.