Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana turbo ...na jakie ?


rafalek0415

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie mam pytanie mam audi a4 b6 1.9 130 km tdi AVF z 2004 r czeka mnie wymiana turbo a wiec do rzeczy kupic takie same czy jakies inne co bedzie lepsze bo na czasie chcem dac auto do jakiegos tunera .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze mi się wydaje ze brd to jest firma KKK ??? jak tak to ja bym się nie pchał w to, wolał bym już założyć GTB1756vk trochę więcej problemów z założeniem ale ta turbinka bardziej przemawia do mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo dla mnie KKK to jest daleko daleko za garettem i podobno maja większego laga.

a czy te turbo brd normalnie pasuje czy trzeba cos przerabiac

z tego co ja się orjętuje to różni się wylotem z turbiny w AFV oryginalnie jest szybkozłączka a brd normalnie na opaskę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz przeanalizować do czego dążysz do jakiej mocy i mylśe że przy zmianie turbo warto było by zainwestować też w FMIC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz u siebie zaslepiony egr

na dniach będzie, mam zaślepki od kolegi z forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mysle zeby zaslepic ale nie bardzo wiem czy warto a twoim zdaniem

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ----------

chciałbym cos koło 190 km

---------- Post dopisany at 11:36 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

chciałbym cos koło 190 km

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:36 ----------

chciałbym cos koło 190 km

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:37 ----------

chciałbym cos koło 190 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mysle zeby zaslepic ale nie bardzo wiem czy warto a twoim zdaniem

efekt podobno może być mało odczuwalny, ja myślę że po prostu mnie zamieszania będzie w układzie wydechowym i dolotowym, zaślepię zrobię logi doładowania to powiem Ci co to dało:) teraz zrobiłem porównanie doładowania na różnych filtrach powietrza i obawiam się zę zachwianie wykresu na początku może mieć coś wspólnego z EGR.

No to wymiana turbo + FMIC cie czeka i jeśli masz quattro to myślę że wzmocnienie sprzęgła również chyba że pójdziesz bardzo płasko z dołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie quattro nie mam ok wiec bede czekał jak wszystko bedzie ok to tez zaslepie

---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

dzieki za zainteresowanie sie tematem .Miłego dnia

---------- Post dopisany at 11:47 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

dzieki za zainteresowanie sie tematem .Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 190koni gtb zaklad bez sens i borykac sie ze zlozeniem sterowania.jest temat poczytaj,zastanow sie ile chcesz masz tam wszystko opisane,poza tym jest kilkanascie tematow o zwiekszaniu mocy w 1.9 i wymianach turbin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo dla mnie KKK to jest daleko daleko za garettem i podobno maja większego laga.
a czy te turbo brd normalnie pasuje czy trzeba cos przerabiac

z tego co ja się orjętuje to różni się wylotem z turbiny w AFV oryginalnie jest szybkozłączka a brd normalnie na opaskę

ponoc... ktos ...cos... mozliwe... załozyles? testowałes?

Laga ma?

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: dzwoni w kosciele tylko nie wiem w którym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalek wystarczy BRD :whistling:

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

Juby.... , Seba dobrze mówi - załóż przetestuj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 08:39 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

Rafalek wystarczy BRD :whistling:

---------- Post dopisany at 00:11 ---------- Poprzedni post napisany at 00:08 ----------

Juby.... , Seba dobrze mówi - załóż przetestuj :decayed:

Wystarczy mi opinia mojego tunera od softów nie muszę zakładać.

A poza tym Adamie mógłbym prosić Cie o log doładowania przy twoim setupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...