Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVJ] Tapicerka


Renkav

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ledwo się zarejestrowałem a już mam drobniutkie 2 pytanka i pewno nie są one ostatnimi. Czy we wszystkich a4 b6 avant elementy tapicerki (pomiędzy podsufitką a a tapicerką drzwi) powleczone są materiałem? U mnie tak. Niestety poprzedni właściciel woził dziwne przedmioty (może i deski) i w kilku miejscach przeorał mi te elementy. Tragicznie to nie wygląda, jeździć się da, ale mój zmysł estetyczny cierpi.

Co koledzy poradzą na połamany zamek schowka na trójkąt ostrzegawczy w klapie kufra. Można to kupić w ASO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupisz w ASO i nie kosztuje to tak drogo. Co do tapicerki, poszukaj firm specjalizujących się w ich wymianie, sam przewiduję zmianę i już znalazłem firmę, która robi takie usługi w ciągu jednego dnia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorzystam z wątku i się podepnę...

zamknięcie trójkąta składa się z 2 elementów osadzonych w dziurce... jeden (pod kolor plastików- u mnie szary - to ten którym kręcimy) a drugi czarny to ten który blokuje klapkę trójkąta przed otwieraniem - oba wciskają się w siebie wzajemnie...

może ktoś ma ETKĘ (bo w online'owej nie mogę znaleźć) na kody tych elementów (szczególnie tego czarnego - bo mam złamany)... może ktoś zna również cenę (choć to pewnie grosze) ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...