Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RNS-D spolszczenie i mapa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, pytanie kieruje do użytkowników Audi z fabrycznym radiem RND-D, poszukuje dobrego i pewnego spolszczenia do niego, oraz mapy najlepiej z polskim lektorem, pomoże mi ktoś ? Z góry dzięki, bo mam mape ale coś nie chce działąć, ewentulanie jakie mapy do niej wchodzą, bo czytałem że poza fabrycznymi, teleatlas też działą ale wole sie poradzić, Z góry dzięki .

Opublikowano

wersja dx czy non dx? dobre spolszczenie tylko platne z innymi roznie bywa

Opublikowano
  • Autor

wersja DX

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

a spolszczenie to wiadomo , aby było po polsku, aby nie uszkodzić sprzętu :)

---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:50 ----------

a spolszczenie to wiadomo , aby było po polsku, aby nie uszkodzić sprzętu :)

Opublikowano

mapy teleatlasu, a ze spolszczeniem jest tak jak pisalem dobre tylko platne. Darmowe dostepne w necie sa kiepskie.

Opublikowano
  • Autor

Ale te teleatlasu są dobre ? czy takie o sobie ? jaka wersja najlepsza, no i czy jest z polskim lektorem ?

Opublikowano

jesli sie nie myle to sa to jedyne na rns-d i chyba lektora tez maja

Opublikowano

Pozwolę sobie podpiąć się pod temat, spolszczenie płatne - OK., ale gdzie takie znaleźć? Czy można procedurę spolszczenia menu wykonać we własnym zakresie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Opublikowano

Jest dostępne na Chomiku. Wypalasz na płytce i się instaluję. Warunek stara nagrywarka i minimalna prędkość zapisu.

Opublikowano

Mógłby ktoś podać link, nawet na PW? Widziałem, że niektóre pliki mają od 2.5 MB, a niektóre nawet 8 MB, dlatego pytam, bo nie wiem, która wersja będzie odpowiednia...

---------- Post dopisany 13-05-2012 at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany 10-05-2012 at 15:54 ----------

Podbijam :) .

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

Podbijam :) .

---------- Post dopisany 15-05-2012 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 13-05-2012 at 14:46 ----------

Nikt nie pomoże?

---------- Post dopisany at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany at 15:18 ----------

Nikt nie pomoże?

Opublikowano

Szukaj musisz sam sprawdzic nikt nie bedzie odpowiadal jak cos sie s..... przy wgrywaniu lub cos bedzie nie tak z twoja navi

Opublikowano

Dzięki kolo za dobrą radę, dlatego pytam żeby nie sp***dolić przy wgrywaniu, czy takie dziwne podać np. źródło skąd się wgrywało pl menu?! Widać tak... Dalej trzymaj informacje dla siebie pojebie i nie dziel się niczym z kimkolwiek!

Opublikowano
Dzięki kolo za dobrą radę, dlatego pytam żeby nie sp***dolić przy wgrywaniu, czy takie dziwne podać np. źródło skąd się wgrywało pl menu?! Widać tak... Dalej trzymaj informacje dla siebie pojebie i nie dziel się niczym z kimkolwiek!

stary zluzuj poslady, bo za wyzywanie powinienes zostać tutaj nominowany do przygarniecia kropka:whistling: myślisz ze kazdy wgrywa sobie do tego radia jakieś popierdółki, ba myślisz ze kazdy ma tego szmelca u siebie, juz Ci odpowiadam NIE:decayed:

obsługa google sie kłania, wszystko jest na serwerach

http://peb.pl/sprzet-do-nawigacji/191400-spolszczenie-do-navi-plus-audi-vw.html

A tu masz instrukcje co i jak żebyś juz nie wyzywał świata jaki to zły nie dobry, tylko pamietaj nikt nie daje Ci gwarancji czy ogarniesz temat jak autor tej instrukcji

th_plmenuaudi.jpg

http://chomikuj.pl/amruss/Nawigacje ten koleś sklepał ten opis, wiec ma i własciwe pliki

Opublikowano
Dzięki kolo za dobrą radę, dlatego pytam żeby nie sp***dolić przy wgrywaniu, czy takie dziwne podać np. źródło skąd się wgrywało pl menu?! Widać tak... Dalej trzymaj informacje dla siebie pojebie i nie dziel się niczym z kimkolwiek!

Kowi87 dziekuje za wsparcie. Gdzie jest mod? maurycy jesli bedziesz tak dalej postepowal z ludzmi to dlugo miejsca na tym forum i na zadnym inny nie zagrzejesz miejsca dalem ci tylko odpowiedz na twoje pytanie Google nie boli a od pojebow wyzywaj kolegow z piaskownicy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.