Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak osłony sprzęgła zrywalnego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Nie działa mi klima, zauważyłem że nie mam osłony sprzęgła kompresora.

Czy wie ktoś jaka śruba trzyma tą osłonę ze sprzęgłem?

Opublikowano

dokładnie o jaką osłonę Tobie chodzi ?? masz zdjęcie?

Opublikowano
dokładnie o jaką osłonę Tobie chodzi ?? masz zdjęcie?
Chyba chodzi mu o śrubę mocującą ZABIERAK Metalowy SPRZĘGŁA PRZECIĄŻENIOWEGO.

http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/pl/p/ZABIERAK-Metalowy-SPRZEGLA-PRZECIAZENIOWEGO-do-Kompresor-Klimatyzacji-NIPPONDENSO-6SEU12C-7SEU16C-7SEU17C-Czesci-do-Sprezarek-Klimatyzacji/1974

Opublikowano
  • Autor
dokładnie o jaką osłonę Tobie chodzi ?? masz zdjęcie?
Chyba chodzi mu o śrubę mocującą ZABIERAK Metalowy SPRZĘGŁA PRZECIĄŻENIOWEGO.

http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/pl/p/ZABIERAK-Metalowy-SPRZEGLA-PRZECIAZENIOWEGO-do-Kompresor-Klimatyzacji-NIPPONDENSO-6SEU12C-7SEU16C-7SEU17C-Czesci-do-Sprezarek-Klimatyzacji/1974

Dokładnie o taką :)

Opublikowano
dokładnie o jaką osłonę Tobie chodzi ?? masz zdjęcie?
Chyba chodzi mu o śrubę mocującą ZABIERAK Metalowy SPRZĘGŁA PRZECIĄŻENIOWEGO.

http://www.e-sklep-laser-sinex.pl/pl/p/ZABIERAK-Metalowy-SPRZEGLA-PRZECIAZENIOWEGO-do-Kompresor-Klimatyzacji-NIPPONDENSO-6SEU12C-7SEU16C-7SEU17C-Czesci-do-Sprezarek-Klimatyzacji/1974

Dokładnie o taką :)

Ja właśnie będę wymieniał ten zabierak bo też mi odpadł i w czwartek będę wiedział jaka śruba.

Opublikowano
  • Autor

To będę wdzięczny za info :)

Pozdrawiam!

Opublikowano

I ja się przyłączam do oczekujących na info odnoście tej śruby :)

Opublikowano
I ja się przyłączam do oczekujących na info odnoście tej śruby :)

Z tego co mechanik mi powiedział to śruba jest M6 i założył o podwyższonej klasie 8.8.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za info :)

A wiesz może jaka jest jej długość?

Opublikowano
Dzięki za info :)

A wiesz może jaka jest jej długość?

Niestety nie wiem.

Opublikowano

Podepnę się pod temat bo mam problem właśnie z tą osłona prawdopodobnie. Około dwóch lat temu zerwało mi się sprzegiełko. Wymiana u mechanika na nowe 650zł. Po tygodniu właśnie ta osłona się odkręciła. Po ponownym montażu w momencie jak klimatyzacje wezmę na ECO albo wyłącze słychać gruchotanie. Reklamacia i wymienił osłonę na inną i 3 miesiące ciszy i później znowy grzechotanie. Reklamacja i stwierdził, że to nie wina koła ani napinacza. Czy możliwe że jak się okręciła ta osłona to uszkodziła wielowypust na osi sprężarki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.