Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Opcja TV-in i kamera cofania w RNS-E w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OK, dzięki, nawet to nic trudnego, chyba się uda :D

tylko tam trzeba kliknąc i wybrać 12V, bo inaczej nie puszcza dalej.

Tak jak w allegro ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

z koncówki 193 C obsłuży ? Wesołych Swiat

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ktoś montowal kamerę w wersji bezprzewodowej, czy zasilanie trzeba prowadzić z modułu czy można podać jej zasilanie gdzieś z klapy, wg instrukcji trzeba podpiąć się pod światło wsteczne, ale jak sytuacja wygląda po wbiciu wstecznego, czy rns-e przyłączy się na kamerę.

3d3b03be572cbf4464fd0f7dce2d2da9.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak by kto chciał to mam moduł na zbyciu full opcja

Opublikowano
Dnia 2.03.2017 o 07:22, karol1981 napisał:

Ktoś montowal kamerę w wersji bezprzewodowej, czy zasilanie trzeba prowadzić z modułu czy można podać jej zasilanie gdzieś z klapy, wg instrukcji trzeba podpiąć się pod światło wsteczne, ale jak sytuacja wygląda po wbiciu wstecznego, czy rns-e przyłączy się na kamerę.

Karolu, odnośnie przełączania po wbiciu wstecznego (zakładam, że masz adapter od kolegi woszu) wepnij się w MCE gniazdo B pin 5 lub pin 8 [niebiesko/czerwony]

Co by nie ciąć kabli polecam http://allegro.pl/zlaczka-zaciskowa-3x-0-75-1-5-scotchlok-560-i6438667001.html

 

Opublikowano
Karolu, odnośnie przełączania po wbiciu wstecznego (zakładam, że masz adapter od kolegi woszu) wepnij się w MCE gniazdo B pin 5 lub pin 8 [niebiesko/czerwony]
Co by nie ciąć kabli polecam http://allegro.pl/zlaczka-zaciskowa-3x-0-75-1-5-scotchlok-560-i6438667001.html
 

Rozumiem że stąd wezmę sygnał świateł wstecznych i podam do nawigacji/modułu.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Tak, stąd weźmiesz sygnał po wbiciu wstecznego. Musisz się podpiąć do adaptera (jest to chyba biały kabelek).

Opublikowano

Pany to oprocz blendy z kamerka jest jeszcze potrzebny modul, czy cos jeszcze ? :eusathink:

Opublikowano

Moduł od Woszu, albo wersja pod kamerkę albo full.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Moduł od Woszu, albo wersja pod kamerkę albo full.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka



Mam na sprzedaż taki moduł full opcja jak co to pw [emoji6]
Opublikowano
22 godziny temu, KoJ@K napisał:

Pany to oprocz blendy z kamerka jest jeszcze potrzebny modul, czy cos jeszcze ? :eusathink:

Nie musisz kupować blendy z kamerką. 
Wystarczy zamówić samą klamkę z kamerką, która P&P podchodzi w miejsce ori. 
Tutaj link do sprawdzonej kamerki. Opisywana na forum z teo co się orientuje już kilku klubowiczów zamawaiało. Sam ją mam i polecam. https://pl.aliexpress.com/item/SONY-CCD-HD-rear-camera-handle-position-night-vision-for-A6L-Q7-A4-A3/715632755.html?spm=2114.13010608.0.0.ODSCmL
Do tego dochodzi wspomniany moduł od wosza, trochę chęci i gotowe. 

Opublikowano

Tak jest juz wiem,  ale dzisiaj sobie sprawdzilem jakiego mam Rnsa i.... Koncowka 193 B ... :facepalm::facepalm::facepalm: 

A nagrzany na to już jestem jak szczerbaty ...  :facepalm:

Edytowane przez KoJ@K

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolejny zadowolony klient, niestety muszę powalczyć z anteną Do dvbt bo jedna słabo zbiera sygnał.
27c1ec69019232eb8a71aec0410a031a.jpg

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam czy ktoś może polecić kamerkę do A4 b7 avant najlepiej w uchwycie.

Opublikowano

Taka kupiłem i pasuje

 

http://s.aliexpress.com/AjMzUjuu

(from AliExpress Android)

 

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Karol a jakieś problemy przy montażu były. Klapa się otwiera? bo z tego co wiem jest tam stycznik jakiś?

Opublikowano

Wszystko działa bez zarzutu.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam

Kupiłem na Aliexpres radio dedykowane do A4 z obsługą Can.

Po montażu radia byłem zmuszony doprowadzić kable Can z licznika do radia bo ich nie miałem. 19 i 20 z licznika do 12 i 7 w kostce ISO  w radiu- 19 z 7 i 20 z 12.

Bez Can radio włącza się na parę sekund i gaśnie. Wtyczki do radia są gotowe więc ich nie przerabiałem tylko dwa przewody + i - i can i będzie działać. :)

Nie ma potrzeby demontować licznika, wystarczy odkręcić schowek pod kierownicą i pokrywę bezpieczników i bez problemu sięgniemy i odepniemy niebieską wtyczkę i lutujemy.

Po podłączeniu Can radio uruchamia się z kluczykiem, po wyciągnięciu gasnie. Na postoju gra w zależności ile ustawimy od 30sek do max. Jak zgaśnie wystarczy drzwi otworzyć i zamknąć i się samo uruchamia pod warunkiem że kluczyk w stacyjce.

Po wbiciu wstecznego radio samo się przełącza na kamerę ( nie mam kamerki więc wyświetla jakiś znaczek)

Aby na wyświetlaczu coś wyświetlało, potrzeba użyć VAG lub VCDS  wchodzimy 17 adaptacja kanał 62 odczyt sprawdzamy ile wyświetli ( mnie 0 więc zapisałem 1) i od razu wyświetlacz już pokazuje radio.

Radio ma wbudowane WIFI ale chciałem dodać modem LTE i o dziwo :banan: szukałem po internecie współpracujące z Androidem. Miałem w szufladzie stary LTE z Plusa ZTE MF821, podpiąłem do USB i działa !!!!!! 

Radio warte swojej ceny. Mamy możliwości takie jak w tablecie a nawet większe.

Czekam na kamerę cofania jak zamontuje to dam znać.

Jedyny problem jaki mam to po włączeniu świateł radio FM cichutko bzyczy ale tylko z światłami. Problemu tego na USB  i DVD nie ma.

Co może być przyczyną? Jakiś filtr na antenę?????:mellow:

Edytowane przez polop81

Opublikowano
Witam
Kupiłem na Aliexpres radio dedykowane do A4 z obsługą Can.
Po montażu radia byłem zmuszony doprowadzić kable Can z licznika do radia bo ich nie miałem. 19 i 20 z licznika do 12 i 7 w kostce ISO  w radiu- 19 z 7 i 20 z 12.
Bez Can radio włącza się na parę sekund i gaśnie. Wtyczki do radia są gotowe więc ich nie przerabiałem tylko dwa przewody + i - i can i będzie działać. [emoji4]
Nie ma potrzeby demontować licznika, wystarczy odkręcić schowek pod kierownicą i pokrywę bezpieczników i bez problemu sięgniemy i odepniemy niebieską wtyczkę i lutujemy.
Po podłączeniu Can radio uruchamia się z kluczykiem, po wyciągnięciu gasnie. Na postoju gra w zależności ile ustawimy od 30sek do max. Jak zgaśnie wystarczy drzwi otworzyć i zamknąć i się samo uruchamia pod warunkiem że kluczyk w stacyjce.
Po wbiciu wstecznego radio samo się przełącza na kamerę ( nie mam kamerki więc wyświetla jakiś znaczek)
Aby na wyświetlaczu coś wyświetlało, potrzeba użyć VAG lub VCDS  wchodzimy 17 adaptacja kanał 62 odczyt sprawdzamy ile wyświetli ( mnie 0 więc zapisałem 1) i od razu wyświetlacz już pokazuje radio.
Radio ma wbudowane WIFI ale chciałem dodać modem LTE i o dziwo :banan: szukałem po internecie współpracujące z Androidem. Miałem w szufladzie stary LTE z Plusa ZTE MF821, podpiąłem do USB i działa !!!!!! 
Radio warte swojej ceny. Mamy możliwości takie jak w tablecie a nawet większe.
Czekam na kamerę cofania jak zamontuje to dam znać.
Jedyny problem jaki mam to po włączeniu świateł radio FM cichutko bzyczy ale tylko z światłami. Problemu tego na USB  i DVD nie ma.
Co może być przyczyną? Jakiś filtr na antenę?????:mellow:

Masz H7 czy xenon ?
Opublikowano

Mam H7. Problem rozwiązany LED od podświetlania rejestracji sieją piski. Co można z tym zrobić? nie chce zakładać żarówek.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.