Treść opublikowana przez Chudy112
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
Ok zamowilem jakieś z allegro niby z aso zobaczymy
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
Czyli brać te plastikowe bo już zamówiłem i teraz nie wiem co robić ??
-
Mokre wtryski - co to za substancja i skąd?
Siemka zakładał ktoś te metalowe wkładki? Jakies opinie potrzebuje bo się zastanawia. Czy 10 zl nie dołożyć i kupić te metalowe niż te plastiki
-
Audi A2 1.4 szarpie i gaśnie
Akumulator nowy w zimie. Nie basenu nie było pod siedzenie kierowcy sucho
-
Audi A2 1.4 szarpie i gaśnie
Witam panowie mam taki problem z A2 1.4 benzyna + gaz (wynalazek audi). Wiem że to nie forum A2 ale może ktoś już to przerabiał w A4. Więc tak z początku auto zaczęło przerywać przy jeździe gasło w trakcie jazdy szarpało itp. Dałem do mechanika wymienił egr przepustnice sprawdził fazy w rozrządzie było ok lecz nic to nie pomogło. Stwierdził że może być to uszkodzony moduł silnika wymieniłem na nowy o tym samym numerze (też to nic nie dało). Teraz auto stoi na placu nie da się już wogole tym jechać. Na postoju szarpie silnik obroty skaczą silnik się sam wyłącza, nie reaguje auto czasem też na pedał gazu. Po prze gazowaniu robi się choinka na liczniku. Na filmiku pokazuje jak to wygląda. Błędy : Abs 01314 sterownik silnika odczytać pamięć usterek Silnik 17961 sygnał czujnika wysokości/ciśnienie w kolektorze ssacym niewiarygodna korelacja Proszę o pomoc bo ten wózek już mnie denerwuje Pozdrawiam
-
Cały czas świecą swiatla
najpierw zerknij w vcds jakie masz kodowanie ) czy czasem nie masz włączone opcji skandynawskiej Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Kiery to ) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Nastawy kiedyś robiłem i znowu się zepsuło więc czeka mnie zagladniecie tam ) Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
-
Błędy silników klap nagrzewnicy, rozmieszczenie, opis i nastawy podstawowe w Audi A4 B6 i A4 B7
Mi leci ciepło do kierowcy czyli też pewnie ten sam silnik musze to rozkręcić dużo z tym roboty ?? Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
-
BT nie wyświetla nazwy kontaktów w rozmowach przychodzących ?
Bardzo możliwe że to od .odelu bt ) Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
-
BT nie wyświetla nazwy kontaktów w rozmowach przychodzących ?
Chyba to nie jest konieczne bo ja mam od żony taty i mamy nr zapisany bez +48 tylko 000 000 000 i działa wszystko ładnie ) Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
- B7 Crew
-
BT nie wyświetla nazwy kontaktów w rozmowach przychodzących ?
https://r.tapatalk.com/shareLink?url=https%3A%2F%2Fa4-klub%2Epl%2Findex%2Ephp%3F%2Ftopic%2F347344-Spis-telefon%C3%B3w-na-fisie&share_tid=347344&share_fid=41415&share_type=t Spis telefonów na fisie Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
-
BT nie wyświetla nazwy kontaktów w rozmowach przychodzących ?
Szukaj w moich tematach ) Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Kto ma czarna B7 w Wodzisławiu i mieszka na XXX leciu ) bo widuje często ) Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Dziękuję już myślałem że moduł się zjaral ) czyli trzeba rozbierać hehehe pozdrawiam Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Witam mam problem a mianowicie jak naciskam na pilocie zamknięcie auta to jedno lusterko się tylko zamyka. Czy to może być wina że moduł się spalił ?? Na guziku od składania oba się składają [emoji4] na pilocie tylko prawe pozdrawiam Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dobrze wiedzieć ) Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Dziś 12 KWK Pniówek Sr 460... Stary szczerzony parking kiery to ) Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
-
Zwarcie na termostacie i czujniki faz rozrządu
Ktoś coś doradzi ? Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
-
Zwarcie na termostacie i czujniki faz rozrządu
Zaraz będę w domu to dam nr błędów 5 min Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 9 minutes later Takie 2 błędy Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka Zawartość dodana 57 minutes later Temperatura skacze jak szalona z 90 do 110 czy może to być wina jakiegoś przekaźnika ? Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka