Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chudy112

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Chudy112

  1. Chudy112 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Aż jak przyjadę do domu to to sprawdzę bo kaju zawsze kłamie hahahah ;p chyba że się pomyli to powie prawdę haha Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  2. Chudy112 odpowiedział(a) na Chudy112 temat w 1.8T
    No właśnie u mnie nie wracalo i to przestawilem tylko teraz nie wiem czy czasem jak pewnego dnia pojadę czy nie braknie mi paliwa? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  3. Chudy112 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak coś to mogę Ci się upewnić ale dopiero po 12 bo teraz jestem w trasie i nie ma jak hehe Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  4. Chudy112 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam irytowala mnie wskazówka paliwa. Po zatankowaniu do full. Wskazówka pokazywała mi taki stan paliwa w baku. Więc postanowiłem ja skalibrowac oczywiście auto zatankowaniu do full. Wskoczył w 17 adaptacja 33 wpisałem aby automatycznie skalibrowal. I wartość 128 zmieniła się na 144 czyli maksymalna. Wskazówka też się dała prawie na maxa. Ale niestety wypaliło mi błąd taki. Ktoś coś doradzi? co błąd oznacza czy to porostu normalne po kalibracji? Pozdrawiam i dziękuję Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  5. Do mnie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  6. Tak jest Oczywiście musisz dokupić przyłącze pod kamerę sama kamera nie wystarczy Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  7. Nie Na zwykłym działa to automatycznie wbijasz wstecz,ny kamera w radiu się włącza Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  8. Chudy112 odpowiedział(a) na Zeva temat w Audi A4 B6/B7
    Siemka Kodowales kierownicę vagiem? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  9. Styknie mam to samo i działa mi nie podłączyłem tego pod żaden wyłącznik jeżdżę cały czas na auto więc same się włączają i wyłączając Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  10. Chudy112 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ma ktoś zdjęcie jak to wygląda? Z tą ramka i pokrętłem w chrimie? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  11. Chudy112 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tak ja też mam z avanta ale z b7 rolety tylko starczy zmienić i śmiga Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  12. Chudy112 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja juz jak dodałem tylko wzmacniacz to już nie charczy nic w ramach luzu zmienię w boczkach na bose Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  13. Chudy112 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Możliwe ale i tak jest moc Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  14. Chudy112 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Kaju mówił ze na org tez dobrze gra;) Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  15. Chudy112 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Słuchaj mam tylko suba i centralny głośnik wzmacniacz wymienić i jest moc musze teraz tylko jeszcze głośniki wymienić w drzwiach ale gra już ok Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka Kolego a mozesz powiedziec lub stwierdzic,duza roznica jest miedzy zwyklym naglosnieniem a Bose??? Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  16. Chudy112 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    O jeja zaś z żadnym się nie dogadamy Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  17. Chudy112 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja właśnie srebrny kupiłem za 350 trzeba szukać i odrazu brać Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  18. Widzę jeszcze przed wejściem w temat ten tył to dramat Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  19. Chudy112 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ostatnio kupiłem zestaw bose do sedana bez 2 głośników z blendami wiazka subem wzmacniaczem i centralnym głośnikiem za 350 zł Przekłada na bose zajęła mi z 6-7 h ale poradziłem sobie tak jak to Kaju mi napisał najwięcej roboty przygotowanie terenu hehe rozbebeszenie pacjenta Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  20. Chudy112 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak sline Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  21. Chudy112 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    [emoji33] [emoji24] Sry ale tego nie można opisać Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  22. Chudy112 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie trzeba konsoliRadio wyciągasz i widzisz wszystko Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka A no własnie zalezy mi na nie wyciaganiu radia bo troche lipnie dojechane mam blaszki i z wyjmakami jest problem a nie chce znow porysowac odswierzonych elementow bd kombinował najwyżej Schowek na dol i może dasz rade przeciągnąć za radiem najlepiej pierw jakiś drut grubszy i potem kabel do tego i przeciagasz Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  23. Chudy112 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Nie trzeba konsoliRadio wyciągasz i widzisz wszystko Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
  24. Roberto tylko że żarówka jest ok nawet zmieniałem z prawej na lewa czy coś się w kompie zmieni ale nic sie nie zmieniło Co do kodowania to ciekawe co by to mogło być źle zakodowane
  25. Witam Panowie kto podpowie co to za błąd i jak się go pozbyc? VCDS-Lite Version: Release 1.2 Saturday, 20 August 2016, 23:11:56:0 Control Module Part Number: 8E0 907 279 F Component and/or Version: int. Lastmodul RDW 0517 Software Coding: 01111 Work Shop Code: WSC 00000 VCID: 351DA2D71C59 1 Fault Found: 01834 - Bulb for Side-Blinkers; Left (M18) 57-00 - Electric Circuit Failure z góry bardzo dziekuje Jeszcze jeden panowie VCDS-Lite Version: Release 1.2 Saturday, 20 August 2016, 23:27:48:0 Control Module Part Number: 8E0 035 192 C Component and/or Version: RNS-E HIGH EU H50 0750 Software Coding: 0309255 Work Shop Code: WSC 00000 VCID: 243B6F93A7C3 1 Fault Found: 01044 - Control Module Incorrectly Coded 000 - -

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.