Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Chudy112

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Chudy112

  1. Witam mam taki problem miałem auto u mechanika ale niedal rady naprawić . Został sprawdzony sterownik silnika czy nie ma zwarcia. Została sprawdzona instalacja czy nie jest gdzieś przerwana. I była przy termostacie została ona naprawiona ale błędy dalej wyskakuja. Czy ktoś miał podobny problem co to może być jeszcze ? Mechanik się poddał a może być to pierdoła i może sam dojdę do tego ) pozdrawiam Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  2. Dziwne zrobiłem to że 2 razy : Uruchamiamy silnik, kllimatyzację ustawiamy w tryb AUTO: Wchodzimy w 08 klima ---> 04 - Basic Settings 001 Go I zaczęło działać hmmm ogólnie fajnie bo nie trzeba rozbierać hahha pozdrawiam Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  3. Dziękuję za radę [emoji4]). Czyli najpierw trzeba poszukać części potem rozkręcenie Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  4. Czyli wymiana na nowy ?? Szukam nr części i na ale drogo Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  5. Ok dziś lub jutro biorę się za rozbieranie dziękuję za szybką pomoc. Te silniki się blokują zazwyczaj ? Czy lepiej zainwestować w nowy ? Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  6. Turzol trzeba sciagac tunel środkowy ? Aby wymienić ten z lewej strony ?? Czy tylko osłonę z pod kierownicy starczy ściągnąć ?? Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  7. Właśnie że pacjent to B7 jak ściągnę obudowę spod kierownicy to dojdę do tego czujnika silniczka ?? Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  8. Witam mam problem z jednym silnikiem bo grzeje mi cały czas na fulla gdzie znajduje się ten czujnik czy trzeba demontować tunel środkowy? Czy dojdę do tego jak ściągnę osłonę pod kierownicą ? Odrazy wymieniać czy reanimować się to da ? Błąd wywala 01809 pozdrawiam Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  9. Puść 2 razy kodowanie [emoji4] czyli daj 1 ok i potem to samo tylko że dajesz 0 i odrazy 1 za 2 razem dopiero przy 1 akceptujesz Jak nie lapnie to zrób to samo tylko na końcu przytrzymaj 30s guzik wyłączenia aż usłyszysz taki trzask w głośnikach Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  10. I trzeba ciągnąć kabel ze wzmacniacza do radia ?Czy tylko od substancji do wzmacniacza? Laguna to jaki ten wzmacniacz mam mieć chodzi mi o numer A idzie to jakoś znobic aby uniknąć kosztów podlaczyc jakoś do tego wzmacniacza co jest ? Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  11. Aha a teraz dajmy na to że chce tego suba to co wymiana wzmacniacza czy jeszcze coś ? Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  12. Obecnie tam są standardowe głośniki seryjne. Rok auta 2010 sedan Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  13. Podpowie ktoś czy nie mam w b8 na wyposażeniu subwoofera i chciałbym włożyć ale pytanie czy starczy się podłączyć pod wzmacniacz ten co już jest ? Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  14. Chudy112 odpowiedział(a) na Chudy112 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok doszliśmy w b6 się nie da bagien wyłączyć klocków pozdrawiam kolegę Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  15. Chudy112 odpowiedział(a) na Chudy112 temat w Audi A4 B6/B7
    17-kodowanie i pierwsze zmieniam na -01 tak ?? Nie wiem ale w kodowaniu tym miałem coś o wskazowce tankowania. Chyba że w złej grupelie próbowałem wyłączyć to ? Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  16. Chudy112 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam takie nietypowe pytanie w której kostce zrobić mostek ?I który pin z którym. Wiem że to zielona jakaś kostka to ma być tylko dokładnie chciałbym się dowiedzieć która to kostka aby mi w liczniku nie świeciło mi (O) pozdrawiam Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  17. Chudy112 odpowiedział(a) na Chudy112 temat w 1.8
    Na kopalni szkoda B7 hehe:) Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  18. Witam znalazłem używana instalację gazową i zastanawiam się czy będzie mi pozować do mojego ? Stag 2w Stag xl Butla Czy to będzie grało z moim autem ? Czego jeszcze będzie brakować ? Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  19. Chudy112 odpowiedział(a) na Chudy112 temat w 1.8
    Nie wiem tak pisze na ofercie więc pytam Z tego co widzę to ma błąd w aukcji 125 km one wychodzily Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  20. Chudy112 odpowiedział(a) na Chudy112 temat w 1.8
    Nie ma na razie żadnej oferty takiej tańszej a3 z gazem Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  21. Chudy112 opublikował(a) temat w 1.8
    Witam chcę kupić auto do roboty mam na oku właśnie na oku Audi a4 b5 z silnikiem 1.8 110 km i ma najechane niby 350 tys km rok 95 czy ktoś mi powie coś więcej o tym silniku i aucie czy opłaca się kupić za 3.5 tys ? Pozdrawia. Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  22. Aha czyli trzeba koledze powiedzieć że musi szukać do b8 Dzięki za szybką odpowiedź Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka A powiedz mi jeszcze jedno kolego jak nie ma suba kolega w tej swojej b8 to starczy się tylko podpiąć pod wzmacniacz? ( bo wzmacniacz to już chyba w każdym b8 jest)Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Podpowie ktoś ? Wysłane z mojego Lenovo A6020a40 przy użyciu Tapatalka
  23. Chudy112 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wygląda ok nie lepiej podjechać do sklepu? Lub N me.pl zamówić?Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka tu masz raty 0% i tylko dlatego myślę o zakupię przez allegro Wygląda na to że tak:Właścicielem konta Me_pl i Sprzedającym jest TERG S.A. z siedzibą w Złotowie, przy ul. Za Dworcem 1d, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym – Rejestrze Przedsiębiorców pod nr KRS0000427063 Organ, który zarejestrował działalność gospodarczą Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, Spółka posiada kapitał zakładowy w wysokości 37 000 000 zł, NIP Nr 767-10-04-218 Regon 570217011 Jak wejdziesz na stronkę me.pl i kontakt będzie podany ten sam adres i nazwa spółki - TERG S.A. czyli było by w porządku, bo numer kontaktowy mają też taki sam jak na stronie producenta , jutro jeszcze zadzwonię i się zapytam , będę spał spokojnie Myślę też że allegro by nie pozwoliło na fikcyjne konto Po 2 dużo komentarzy ma więc powinno być ok Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  24. Chudy112 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wygląda ok nie lepiej podjechać do sklepu? Lub N me.pl zamówić? Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
  25. Chudy112 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kup sobie uzywke z servitronicem ja tak zrobiłem. No ale to od ciebie zależy Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.