Treść opublikowana przez Chudy112
-
Montaż pakietu światło i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach Audi A4 B6/B7
Samemu się nie chce? ;p Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Ostatnio to robiłem masz tam taki czerwony odblask wyciągasz go delikatnie śrubokrętem do góry i potem ciągnie do góry klapkę Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ok wiec to tak ogarnę a co alternatora to może szczotki będę u mechanika to mi na to zerknie dziękuję i pozdrawiam Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Aha ok myślałem ze lepiej aby nie mrugala hehe jutro to poprzerabiam trochę Tylko jeszcze jedno bo chyba się nie dogadalismy jadę na luzie czyli nie ma ładowania takiego jak na gazie to mi gasną a gdy tylko dodam gaz to światła się zapalają czyli jak dodam ten czarny to mi to się straci czy po prostu za małe napięcie mam i światła się gasza? Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ale jak dasz stały plus to ci cały czas dioda mruga Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Aha czyli do tego samego co czerwony? Bo czerwony tez juz mam.po stacyjce Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ok a do czego go wpioles,? Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Podłączenie czarnego przewodu rozwiąże problem. Ciężko takie uzyskać na oryginalnym regulatorze. Co masz na myśli z czarnym przewodem? Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Aha czyli szczotki mogą być chyba do wymiany na alternatorze Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
No to ja mam 13,6 czyli za małe Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ładowanie jakie ma być? 14 coś? Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Panowie mam takie pytanie Mam ten moduł z 1 strony i teraz takie pytanie bo nie zapalają mi się czasem światła i jeżdżę bez bo nie widzę czy się pala czy nie co to może być za powód ze czasem się włączają a czasem nie? Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Czyli lepsze Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Mówiłem hehe mi przez przypadek je wysłali i założyłem i tak już zostało do doprowadzenia do domu to jest dobre hehe tak inaczej heheWysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
To jest ta barwa co ucho chce kupić tą 8500 Tu Napewno chyba macie porównanie 7500 i 8500 Pozdrawiam Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Patrzyłeś też na reflektor w dzień i jaki efekt z 5800k? Ja bym.nie kupił tych mam je założone na przecich mgielnych chodzi o barwę i są niebieskie zdjęcie masz na prv Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Jeżdżę na nich i nie świecą za ostro powiem tak ze zwykle świecą bardziej niż te Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Zaraz wam dam linka jakie żarówki ja mam Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka http://allegro.pl/zarowka-h7-55w-plasma-7500k-jak-led-audi-bmw-vw-i6226335027.html?reco_id=51d87cf6-41e4-11e6-87e8-56847afe9799&ars_rule_id=201&ars_source=ars&ars_socket_id=16. To świeci bardzo ładnie Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Ok nie było pytania Wszystko działa pozdrawiam
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Podał by ktoś schemat do b7. Bo musze przerobić wiązkę z b6 do b7 nowa wtyczka który pin z wtyczki air bag do którego pinu z przodu Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Wycena a4 b6 avant po spotkaniu z sarną AUTO CASCO
Wiec lepiej opłaci się w Aso i niczym się nie martwisz oni sami kasę sobie ściągają z ubezpieczalni Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Wycena a4 b6 avant po spotkaniu z sarną AUTO CASCO
Nie jest tak jak powinno bo dali mi na zamiennikach a ac mam na oryginalnych częściach wiec po co płaciłem te 250 zł więcej? Chyba że koleś tego nie widział i jest ślepy ze płaciłem za oryginalne części a nie jakieś chińskie badziewie Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Potrzebny elektryk
Aku jutro zmieniam juz zamówiony 65 Ah wsadzić trochę większy Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Wycena a4 b6 avant po spotkaniu z sarną AUTO CASCO
Cin moim zdaniem wykupuje to a nie kto ci da brat na scenica ma nawet to wykupione nikt ci nie może chyba zabronić gdzie sobie auto możesz zrobić to tylko moje zdanie i mogę się mylić. Ale wydaje mi się ze to nie ma znaczenia gdzie sobie go dasz do roboty a jeśli masz jeszcze wykupione naprawa na oryginalnych częściach tak jak np ja mam to jak to sobie byś wyobrażał ze nie mogę sobie dać auta do naprawy do Aso przecież za to się płaci no ale mogę się mylić wiec przepraszam i proszę o wytłumaczenie jak to by miało niby wyglądać Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka
-
Wycena a4 b6 avant po spotkaniu z sarną AUTO CASCO
Kolego szkoda zachodu weź zajedz do Aso oni se sami ściągną nic cie nie interesuje Mi ostatnio głupki z Pzu wycenili tylni zderzak do malowania spoiler dolny 600 zl hahha wysmiałem chłopa ( oczywiście wszystko na zamiennikach malowanie miał wycenione 200 zł hahah ) Powiedzialem że z aso mniejsza fakture dostana I oddałem i zderzak wymienili na nowy + spoloer nowy + belka nowa Fakture do pzu poszła na 4 tyś więc im się teraz to oplacalo hahaha Pozdrawiam nie warto na wlasna rękę to robić U mnie to tak wyglądało hehe A tak wygląda