-
Jak sprawdzić ciśnienie oleju w A4 B9?
U mnie aktywacja czujnik jest na 1 i na wolnych i na wysokich orbotach. Status czujnika na wolnych 37 na wysokich 45. Pytanie czy zawór sie zaciął na niskim czy wysokim cisnieniu? Mam błąd P164E.
-
Usterka czujnika ciśnienia oleju w Audi Q5 2.0 TFSI
Witam mam usterkę czujnika, aktywacja czały czas jest "1" na wolnych i wysokich obrotach- czyli niskie czy wysokie ciśnienie? Statusy się przełączają 37 niskie 45 wysokie
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Dzięki za podpowiedz. Tan plik mogę pobrać np z erwin czy tylko online?
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Bo myślałem ze znajdę tam parametryzacje ale się zdziwiłem. Plik z parametrami jakie ma rozszerzenie? Albo inaczej jak wrzucic parametryzacje do kamery?
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Dzisiaj bede miał ogrinalnego VCP pro. Sprawdze czy nim pójdzie.
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
OK rozumiem, choć napisz co nawaliłem po drodze. W trakcie flashowania przy ok 95% wywalił błąd. I właściwie nie wiem co jest przyczyną.
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Chętnie ale potrzebuje pomocy.
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Właśnie po to tu jesteśmy na forum aby czasem coś się nauczyć, no i czasem uwalić. Chętnie spróbuje sam coś przy odrobinie pomocy. Sterownik zakodowany. Ponowne kodowanie tylko on line czy VCDS ?
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
-
Audi A4 B9 ściąga w prawo przy większych prędkościach
Czy kalibracja coś pomoże?
-
Audi A4 B9 ściąga w prawo przy większych prędkościach
Zimowy krawężnik. Po wymianie opony geometria byla ok.
-
Audi A4 B9 ściąga w prawo przy większych prędkościach
Witam auto ściąga delikatnie w prawo. Geometria sprawdzana na dwóch stacjach plus nowe opony. Podgląd w odis wygląda jakby odczyt z czujników był ok ale adaptacja negatywna??
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Super dzięki. Rozjaśniłeś mi temat. OK pobiore z erWIN i spróbuje flashować.
-
Kodowanie Lap Timera w Audi A4 B9
Po zakodowaniu trzeba jeszcze włączyć jak niżej.
polop81
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta