Treść opublikowana przez polop81
-
Jak sprawdzić ciśnienie oleju w A4 B9?
U mnie aktywacja czujnik jest na 1 i na wolnych i na wysokich orbotach. Status czujnika na wolnych 37 na wysokich 45. Pytanie czy zawór sie zaciął na niskim czy wysokim cisnieniu? Mam błąd P164E.
-
Usterka czujnika ciśnienia oleju w Audi Q5 2.0 TFSI
Witam mam usterkę czujnika, aktywacja czały czas jest "1" na wolnych i wysokich obrotach- czyli niskie czy wysokie ciśnienie? Statusy się przełączają 37 niskie 45 wysokie
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Dzięki za podpowiedz. Tan plik mogę pobrać np z erwin czy tylko online?
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Bo myślałem ze znajdę tam parametryzacje ale się zdziwiłem. Plik z parametrami jakie ma rozszerzenie? Albo inaczej jak wrzucic parametryzacje do kamery?
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Dzisiaj bede miał ogrinalnego VCP pro. Sprawdze czy nim pójdzie.
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
OK rozumiem, choć napisz co nawaliłem po drodze. W trakcie flashowania przy ok 95% wywalił błąd. I właściwie nie wiem co jest przyczyną.
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Chętnie ale potrzebuje pomocy.
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Właśnie po to tu jesteśmy na forum aby czasem coś się nauczyć, no i czasem uwalić. Chętnie spróbuje sam coś przy odrobinie pomocy. Sterownik zakodowany. Ponowne kodowanie tylko on line czy VCDS ?
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
-
Audi A4 B9 ściąga w prawo przy większych prędkościach
Czy kalibracja coś pomoże?
-
Audi A4 B9 ściąga w prawo przy większych prędkościach
Zimowy krawężnik. Po wymianie opony geometria byla ok.
-
Audi A4 B9 ściąga w prawo przy większych prędkościach
Witam auto ściąga delikatnie w prawo. Geometria sprawdzana na dwóch stacjach plus nowe opony. Podgląd w odis wygląda jakby odczyt z czujników był ok ale adaptacja negatywna??
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Super dzięki. Rozjaśniłeś mi temat. OK pobiore z erWIN i spróbuje flashować.
-
Kodowanie Lap Timera w Audi A4 B9
Po zakodowaniu trzeba jeszcze włączyć jak niżej.
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
No uwalić nie chce. Ale mam pytanie skąd pobierać flash aby to uaktywnić? Czy odis on line pobiera Flasha czy robi aktualizacje. Jeśli mam kamere obez funkcji rozpoznawania i pobiorę wsad dokładnie do tej kamery to czym on sie rozni od tego co jest obecnie wgrany? Pytam aby więcej zrozumieć.
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Mam klona odis. W necie sa pliki datenflash czy tam coś znajdę czy raczej sa bezuzyteczne?
-
Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Witam chcę aktywowac rozpoznawanie znaków. Czy ma ktoś wsad do kamery 8W0907217B.
-
Czujnik temperatury oleju
Witam, czy jest możliwość wykodować czujnik temperatury oleju w skrzyni dl501.?
-
Android Auto w Audi A4 B9
Dzięki za pomoc, udało się uruchomić AA. Wiązka została orginalna dodany tylko +12v i kabel USB
-
Android Auto w Audi A4 B9
Czytałem i z tego co zrozumiałem to aby aktywować zielone menu to w 5F. Ten patch aktualizacja w RED menu?
-
Android Auto w Audi A4 B9
Aby uruchomić patch w zielonym menu
-
Android Auto w Audi A4 B9
Witam, dzisiaj próbowałem aktywować zielone menu 2 różnymi ryżowymi kablami i niestety poległem. Przy zmianie na aktywuj - polecenie poza zakresem. Oczywiście z dostępem warunkowym 20103.
-
Android Auto w Audi A4 B9
OK mam to ten . Właśnie miałem problem który to właściwy. Dzięki za pomoc, jutro wgram i sprawdzę czy działa.
-
Android Auto w Audi A4 B9