Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Czerwona :D Łysy


łysy90

Rekomendowane odpowiedzi

No Łysy nie wiem jak to się stało że dopiero teraz trafiłem na Twojego ADRa :decayed:

Na żywo czerwień robi robote :thumbup1:

Tych ciemnych szyb dalej nie wiedziałem - wrzuć jakieś foto :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi :facepalm:

Zainwestuj w białe albo przyciemniane boczne kierunki - koszt chyba 15 zł sztuka :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ciemnymi szybami z przodu się długo nie nacieszyłem :P Dowód odzyskany hehe niestety nie dało się nic przykombinować i zerwałem folie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja jeździłem pół roku na przyciemnianych szybkach przednich i nie miałem komplikacj, a folia to była 3m jakaś najjaśniejsza. Zerwałem tylko dlatego że w nocy dziewczyna nie chciala jeździć bo cos tam jej przeszkadzało.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe pech :P Cyrkiel zawsze możesz mówić ze zapomniałeś dowodu, ja trafiłem na strasznie upartych nawet nie mieli sprzętu do pomiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja smigałem na takich rok:decayed:

986f9912d38adbd4m.jpg

9993adda2b47766am.jpg

wszystko zalezy od Psa na jakiego trafisz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja niestety nie pomyślałem wtedy bo też mogłem powiedzieć ze zapomniałem dowodu i jeszcze bym jeździł jakiś czas.

---------- Post dopisany 10-01-2013 at 13:31 ---------- Poprzedni post napisany 02-12-2012 at 15:07 ----------

Zdecydowałem się na instalacje LPG także teraz tylko spr jakie spalanie i czy wszystko działa jak należy, jutro wrzucę jakieś zdj jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No No konkretna Audi :):) Krwista robi swoje :) Pozr Co do szyb :) Można trafić na upartych :P i na dobrych ja zazwyczaj trafiam na dobrych mam folie na tyle i na bocznych w słupku z tyłu ale do zerwania bo odeszła xD trzeba zakupić nową folie heh lać na psy . już 2 miesiąc śmigam na Niebieskich postojowych i miałem 2 kontrole i można powiedzieć ze się nie czepiają żarówki mam ze sobą na wszelki wypadek częściej czepiają się o wymianę jednej głupiej żarówki od tablicy xD Ale ja mowie im ze się nie da bo jest rozwalone na dobre to się śmieją :D Tak że jest Pozytywnie z Glinami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorek oczywiscie świetny:wink:cała reszta tez. szykują sie jeszcze jakies zmiany na wiosne ?? PS. czarne szybki to fajny pomysł. wrzuc folie najjasniejsza z mozliwych i nikt nie powinien sie szybko przyczepic:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczy się narazie dużo kasy poszło na lpg jak coś się zmieni to będę aktualizował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne że ładnie gra :)

---------- Post dopisany at 11:32 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

DSC_0898.jpgDSC_0899.jpgDSC_0900.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia usterka troche kosztowała ehh

Uszczelka głowicy

uszczelka pod zaworami

pompa wody

pasek alternatora

pasek pompy wody

płyn

króciec wody

korek zbiorniczka

przewód wodny

Koszt naprawy 845 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa siadła a póżniej uszczelka pod głowica gotowało płyn brak ogrzewania. tutaj masz temat http://a4-klub.pl/silniki-benzynowe-30/gotuje-plyn-brak-ogrzewania-1-8-125km-258492/#post3276585 może się komuś przyda na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...