Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja Niunia 1999r Pelny Lift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://imageshack.us/photo/my-images/406/20120508008.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/12/20120508010.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/829/20120508003.jpg http://imageshack.us/photo/my-images/193/20120508001.jpg/

Autko kupiłem 4 lata temu 1.9 TDI 110km silnik AVG

Wstawiłem licznik z pełnym fisem i manetkę z tempomatem

Miałem w planie kupić jeszcze felgi 17.

2011 regenerowałem turbinke

http://imageshack.us/photo/my-images/109/20120508005.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/26/20120508007.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/809/20120508009.jpg/

wyposażenie:

4x poduszki

2xel szyby domykane z pilota centralny zamek

el lusterka

climatronic

hak Westfalia doczepiany

tempomat wyrezany dzięki forum

Licznik z pełnym fisem także dzięki forum

pakiet oświetlenia

podgrzewane spryskiwacze.

Opublikowano

opis??:facepalm:

Opublikowano

WOW no jest :facepalm: i tyle wiadomo :decayed:

Opublikowano

"PEŁNY LIFT" to już mówi samo przez sie :grin: co tu opisywać

Opublikowano
  • Autor

nie chcę robić żadnych modów bo mam zamiar sprzedać w niedługim czasie.

Opublikowano
nie chcę robić żadnych modów bo mam zamiar sprzedać w niedługim czasie.

:facepalm:

Opublikowano
nie chcę robić żadnych modów bo mam zamiar sprzedać w niedługim czasie.

to po kiego temat zakładasz? chyba że to jakaś próba obejścia regulaminu :whistling:

Opublikowano

czemu chcesz sprzedać ?? kupujesz B6/7 ? :wink::naughty:

Opublikowano
"PEŁNY LIFT" to już mówi samo przez sie :grin: co tu opisywać
jaki pelny lif? s-lejna brakuje
Opublikowano

Kolorek ładny, ale opis chaotyczny, zdjęcia daj lepsze i wrzuć na forum a nie odnośniki do strony ze zdjęciem, wyczyść alufelgi.:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

mam na oku b6 w avancie z 2004r

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Kolorek ładny, ale opis chaotyczny, zdjęcia daj lepsze i wrzuć na forum a nie odnośniki do strony ze zdjęciem, wyczyść alufelgi.:facepalm:

jak tylko znajdę czas dziś to wrzucę fotki lepszej jakości i wyczyszczę felgi

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:23 ----------

Kolorek ładny, ale opis chaotyczny, zdjęcia daj lepsze i wrzuć na forum a nie odnośniki do strony ze zdjęciem, wyczyść alufelgi.:facepalm:

jak tylko znajdę czas dziś to wrzucę fotki lepszej jakości i wyczyszczę felgi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.