Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PlastiDip czyli alternatywa dla malowania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie słyszałem nic o odbarwianiu ...

Solek, fakt ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano

Ja też nie ale jak by cos się takiego działo to nie jest to usterka mechaniczna

tapatalk

Opublikowano

Dlatego jest gwarancja, jak się po roku odbarwi to reklamacja powinna być uznana, oczywiście odbarwienie samoistne a nie pod wpływem chemii

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano
Jak na przykład zacznie się odbarwiać na inny kolor czy coś...

Największy minus dipa jaki znam na dzień dzisiejszy to to, że jak kapnie nam trochę paliwa to jest lipa wiec trzeba uważać przy tankowaniu

tapatalk

kur*a..... a miałem całe auto malowac..... szlak trafił cały plan bo tankuje z baniek i zawsze auto udu*cone ropą ....:decayed::decayed:

Opublikowano

kup sobie pompkę kawałek węża i będziesz tankował prawie jak z dystrybutora :D

Opublikowano

da rade zrobić Plastem lusterka lub grill w chrom, pisaliście o mieszaniu kolorów

a druga sprawa to czarny połysk na felgi :

Opublikowano

Chrom nie ma opcji, połysk jest dostępny w spray'u a gdzieś za 2 tygodnie będzie dostępny pod pistolet w 1 l puszkach

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie ;)

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip

Opublikowano

Super.Więc czekam na info....Pozdro

w końcu znalazłem chwilę...

malowanie jakaś 3 warstwa...

20130217156.th.jpg

20130217159.th.jpg

po malowaniu jakaś 5 warstwa

20130217160.th.jpg

od razu mówię poszło około 4 puszek na te kilka warstw, malowałem tylko fronty felg i załamania (jak na fotkach), nie malowałem od wewnątrz

nie jestem do końca zadowolony, trochę poprawek wymagają miejsca rantów felgi przy samej oponie... :kwasny:

Opublikowano

bębnów się nie robi PlastiDip'em, to oczywiste

Opublikowano

Witam,

Miałem się odezwać pod koniec grudnia i jakoś nie wyszło:decayed:

Tutaj kilka naszych prac - Home | ChangeYourCar

W razie co zapraszam do kontaktu:hi:

Vario:drunk:

Opublikowano

Lestat :drunk:

Opublikowano

Test jest niestety pozbawiony sensu. Po pierwsze nikt nie kładzie paska foli czy dipa na masce. Jeśli już chcemy coś udowodnić to proponowałbym zrobić dwa błotniki jeden dipem drugi folią. Najbardziej rzetelnym testem okazałby się taki który przeprowadzała by firma nie zajmująca się żadną z powyższych usług. Niestety twórca testu w samym opisie wykazał się niewiedzą chociażby pisząc że nie można korygować dipa przy nakładaniu - otóż można :cool: Wiadome jest że dipa można zerwać własnymi rączkami zadzierając krawędzie po to maluję się dokładnie wszystkie ranty, zagięcia itp. Krawędzie są najbardziej narażone na uszkodzenia po to się je ,,ukrywa" przy malowaniu. Powyższy test(paski na masce) proponuje przeprowadzić latem i postawić samochód w największe słońce - sam byłbym ciekawy rezultatu:wink:

Opublikowano

test w stylu hardcore, ale i takie są potrzebne żeby zniechęcić klientów do PlastiDip

generalnie klient jest poinformowany jak się obchodzić z powłoką, wiadomo, gwoździe pokonają Dip'a

Opublikowano

Mnie interesuje najbardziej kwestia zerwania obu powłok. Obawiam się, że większe ryzyko uszkodzenia lakieru jest przy folii...

Opublikowano

i zostaje klej którego usunięcie to dodatkowa praca :whistling: wiem bo pracowałem z foliami na firmowych autach i tzw. pomarańczko z 3M (zmywacz kleju) nieźle otłumaniało przy pracy

Opublikowano

Folia reklamowa,a wylewana to dwie różne folie. Zrywałem folie KPMF,3M,Sott i klej nie pozostajena lakierze.

Oklejać czy malować można całość lub część elementu i zawsze się trzeba gdzieś odciąć

Opublikowano

mam pytanie czy próbował ktoś malować dipem za pomoca pistoletu HVLP,

jaka ma gestość, bo mam zwykły HVLP z kubkiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.