Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Oklejanie auta folia-Np.czarny mat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy Ktos z kolegow oklejal auto folia?

Chce wrzucic czrny mat na dach na czarne auto...

Moze ktos juz to przerabial?

Opublikowano

odezwij sie do Siemian`a :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wiem ze on "reza" mocno.Ciekawi mnie czy to poprawi jakos wyglad autka,czy raczej nie.Jakbym cale robil to zapewne ladnie by sie prezentowalo,ale szkoda mi kaski szczerze na stara audi.

Opublikowano

Czarny mat do czarnego auta, tylko dach, moich zdaniem mało da

Opublikowano

Ja kładłem na maske taką folie i wyglądalo elegancko, jak masz duzo cierpliwosci i dobrego pomocnika to spróbuj, zawsze mozna zerwać. Tylko nie wiem czy pomalowanie nie wyjdzie cie taniej niż taka folia?

Opublikowano
Czarny mat do czarnego auta, tylko dach, moich zdaniem mało da

zgadzam sie!!! na czarnym aucie nie bedzie nawet tego widac, moze troszke....

Opublikowano
  • Autor

Widzialem u mnie w miescie czarne cabrio cale w macie..kladzie na kolana.Myslalem o masce jeszcze ale to wiejski tuning by byl zapewne.

Link do ogloszenia z tym autkiem

http://www.dba.dk/audi-a4-24-2d-cabriolet/id-81584383/

Opublikowano

Mówiłeś tylko o dachu, nie o całym aucie w macie

Opublikowano
  • Autor

koszta za duze jak cale auto oklejac,audi mam za stare,ale dach mam na mysli zrobic

Opublikowano

Ale co Ci da czarny dach w czarnym aucie??

Opublikowano
  • Autor

Sadze ze nie wiele.I stad to pytanie czy ktos juz to przerabial...

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

Oli ile losztowala maska okolo.To bede mail jakies porownanie za elemen

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ----------

Oli ile losztowala maska okolo.To bede mail jakies porownanie za elemen

Opublikowano

Kiedyś pisałem do "ZmianaKoloruAuta" z Wrocławia i mi powiedzieli za samą maskę 500-600zł:decayed:

Opublikowano
  • Autor

czyli dach okolo to samo,a cale auto razy ilosc elementow minus rabacik-podzwonie i popytam co i jak i chyba na daszek sie zdecyduje

Opublikowano

To ile takie obklejenie calego autka wyniesie??

Opublikowano
  • Autor

Wiesz sam dach czy maska to raczej male piwo.Elementy jak lusterka zderzaki i inne fikusne detale na aucie sa pracochlonne.mysle ze 3 tys pochlonie napewno.Stad mowa o daszku tylko.chociaz cale auto to czad...

Opublikowano

oto co dostałem jako odpowiedź od ZmianaKoloruAuta: "Na chwilę obecną koszt zewnętrznej stylizacji samochodu AUDI A4 KOMBI w kolorze czarny mat to 3,7-3,9 tys. złotych, cena uzależniona jest od koloru oraz wielkości auta. Całościowa realizacja zazwyczaj trwa około 4 dni roboczych. Zamówienia należy składać z mniej więcej tygodniowym wyprzedzeniem, zależnie od bieżącego harmonogramu prac. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości specjalistyczne folie dedykowane do zmiany koloru nadwozia o trwałości określanej przez producentów nawet do 10 lat (!). Nasza firma posiada szereg certyfikatów potwierdzających posiadane kwalifikacje oraz ogromne blisko 10-letnie doświadczenie w oklejaniu foliami samochodowymi."

Opublikowano

A może zamiast folii zastosujesz PlastDip?

Opublikowano

no z tego co widzialem to duze wiadro na auto starczy a takie kosztuje okolo 1500zl za sam PlastiDip, do tego jakis pistolecik i ogien:decayed:

Opublikowano
  • Autor

a co to za technologia?pytam z ciekawosci

Opublikowano
no z tego co widzialem to duze wiadro na auto starczy a takie kosztuje okolo 1500zl za sam PlastiDip, do tego jakis pistolecik i ogien:decayed:

i efekt tez ładny jak dobrze zrobione :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.