Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oklejanie auta folia-Np.czarny mat


jesper74

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ktos z kolegow oklejal auto folia?

Chce wrzucic czrny mat na dach na czarne auto...

Moze ktos juz to przerabial?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze on "reza" mocno.Ciekawi mnie czy to poprawi jakos wyglad autka,czy raczej nie.Jakbym cale robil to zapewne ladnie by sie prezentowalo,ale szkoda mi kaski szczerze na stara audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny mat do czarnego auta, tylko dach, moich zdaniem mało da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kładłem na maske taką folie i wyglądalo elegancko, jak masz duzo cierpliwosci i dobrego pomocnika to spróbuj, zawsze mozna zerwać. Tylko nie wiem czy pomalowanie nie wyjdzie cie taniej niż taka folia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny mat do czarnego auta, tylko dach, moich zdaniem mało da

zgadzam sie!!! na czarnym aucie nie bedzie nawet tego widac, moze troszke....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem u mnie w miescie czarne cabrio cale w macie..kladzie na kolana.Myslalem o masce jeszcze ale to wiejski tuning by byl zapewne.

Link do ogloszenia z tym autkiem

http://www.dba.dk/audi-a4-24-2d-cabriolet/id-81584383/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszta za duze jak cale auto oklejac,audi mam za stare,ale dach mam na mysli zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sadze ze nie wiele.I stad to pytanie czy ktos juz to przerabial...

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ----------

Oli ile losztowala maska okolo.To bede mail jakies porownanie za elemen

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:53 ----------

Oli ile losztowala maska okolo.To bede mail jakies porownanie za elemen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś pisałem do "ZmianaKoloruAuta" z Wrocławia i mi powiedzieli za samą maskę 500-600zł:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dach okolo to samo,a cale auto razy ilosc elementow minus rabacik-podzwonie i popytam co i jak i chyba na daszek sie zdecyduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile takie obklejenie calego autka wyniesie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz sam dach czy maska to raczej male piwo.Elementy jak lusterka zderzaki i inne fikusne detale na aucie sa pracochlonne.mysle ze 3 tys pochlonie napewno.Stad mowa o daszku tylko.chociaz cale auto to czad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oto co dostałem jako odpowiedź od ZmianaKoloruAuta: "Na chwilę obecną koszt zewnętrznej stylizacji samochodu AUDI A4 KOMBI w kolorze czarny mat to 3,7-3,9 tys. złotych, cena uzależniona jest od koloru oraz wielkości auta. Całościowa realizacja zazwyczaj trwa około 4 dni roboczych. Zamówienia należy składać z mniej więcej tygodniowym wyprzedzeniem, zależnie od bieżącego harmonogramu prac. Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości specjalistyczne folie dedykowane do zmiany koloru nadwozia o trwałości określanej przez producentów nawet do 10 lat (!). Nasza firma posiada szereg certyfikatów potwierdzających posiadane kwalifikacje oraz ogromne blisko 10-letnie doświadczenie w oklejaniu foliami samochodowymi."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast folii zastosujesz PlastDip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co widzialem to duze wiadro na auto starczy a takie kosztuje okolo 1500zl za sam PlastiDip, do tego jakis pistolecik i ogien:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co widzialem to duze wiadro na auto starczy a takie kosztuje okolo 1500zl za sam PlastiDip, do tego jakis pistolecik i ogien:decayed:

i efekt tez ładny jak dobrze zrobione :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...