Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa klima


lukaszluka

Rekomendowane odpowiedzi

od niedawna jestem wlascicielem audi b6 jednak nie moge uruchomic klimy,mechanik sprawdzal gaz mowil ze jest w porzadku lecz po kazdym przycisnieciu przycisku ECON gdy zejme palec z przycisku zapala sie ponownie bralem temp na poziom LO i tez nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzil?proponuje podpiac stacje i niech sciagnie stary gaz, to pokaze co za cuda tam sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE sprawdzil tylko powiedzial ze gaz jest w porzadku i szczerze mowiac niewiem gdzie szukac przyczyny

kolego nie da sie sprawdzic ile jest czynnika w układzie jak sie nie podepnie maszyny i nie sciagnie wszystkiego.Inaczej tego nie da sie sprawdzic.Maszyna zciagnie to co jest w układzie i bedzie iwdac ile gazu doszło.Wydaje mi sie ze mechanik na skróty idzie.Pewnie przez zaworek wsadził bolca i mu gazem psikło i mowi ze gaz jest:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: moze podjedz gdzies indziej bo tu bedziesz miał z tym człowiekiem problemy.Wydaje sie ze mozesz miec mało gazu dlatego klima nie działa.Nabij na nowo klime to wtedy bedziemy działac dalej.:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz tam wiecej nie jedz,daruj sobie pseudofachowca.moze masz malo odczynnika i nabijesz od nowa za 150 zl i bedziesz sie cieszyl z dzialajacej klimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ci fachowcy od klimy:grin:wyludzaja pieniadze od ludzi nie znajacych tematu:facepalm: sciagnac stary czynnik jezeli gdzies jest nieszczelnosc trzeba najpierw uklad azotem napelnic + 1.5% cisnienia roboczego i po 24h sprawdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki pewnie tak zrobil bo z tego co wiem to nie ma takich urzadzen do gazu

witam udaloCi sie rozwiazac kolego ten problem z klima?bo mi tez swieci sieEcon i nie działa klima a nabity czynnik od nowa mam , cujnik cisnienia wymieniony i dalej nie dziala:/ pomoze ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem gdzie wy jeździcie. Jak mojemu znajomemu nie chodziła klima poleciłem mu warsztat(gość zajmuję się tylko klima) gdzie zawsze robię klimę odgrzybianie itp koleś naprawił i po sprawie. Jak jest problem to szuka usterki a nie tylko podłącza maszynę i sprawdza gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...